Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hol találok egy megbízható...

Hol találok egy megbízható tenyésztőt? Máltai kiskutyát szeretnék venni.

Figyelt kérdés
Nemrég feladtam egy hirdetést hogy szeretnék máltai kiskutyát. Fel is hivott egy hölgy, törzskönyves kutyái vannak, de mikor rákérdeztem a szülők szüréseire és az egészségügyi garanciára teljesen kiakadt, azt mondta csak akkor ad eü.garanciát ha nem viszem ki az utcára a kutyust és macskával sem érintkezik. Nem értette meg hogy az örökletes problémákra vonatkozik az eü.gar., és a szülöknek csak oltásai vannak szürései nem. Azt mondta tenyésztésre nem alkalmasak, de mikor ujra felhivtam hogy majd szeretnék 1 alom kiskutyát késöbb, azt mondta lehetséges de akkor külön tk.-t csináltat és az +5000 Ft. Nekem ez is furcsa. Érdemes lenne más kutyatenyésztö után néznem? Mindenképpen tk-s kutyit szeretnék.
2009. márc. 27. 21:09
 1/7 A kérdező kommentje:
Sajnos tenyésztőket akiknek vannak épp elado kiskutyái nagyon nehezen találok és kezdek türelmetlen lenni. :( :)
2009. márc. 27. 21:10
 2/7 anonim ***** válasza:

Ezt a tenyésztőt felejtsd el. Ajánlani neked, nem tudok, de szempontokat a kiválasztásához itt találasz

[link]

2009. márc. 27. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszi!

Itt már körülnéztem, fel is hívtuk, lehet hogy segítenek nekünk tenyésztőt keríteni.. :-)

2009. márc. 28. 02:14
 4/7 anonim ***** válasza:
Ne türelmetlenkedj, mert a kapkodással könnyen mellényúlhatsz! Lehet, hogy hónapokig tart kiválasztani a megfelelő tenyésztőt, de mégéri, hidd el! Kiállításokon is érdemes szétnézni.
2009. márc. 28. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

[link]

Itt most vannak eladó kiskutyák. Remélem segítettem.

2009. márc. 28. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szió!

Ilyen embertől VÉLETLENÜL SEM VEGYÉL KUTYÁT!!!!

Minőségi máltaikat tenyésztők Magyarországon:

Blue Moonlight kennel: www.bluemoonlightmaltese.com

Yaki-Tori kennel: www.yakitori.fw.hu

Spo-Dee-O-Dee kennel: www.spodeeodee-maltese.com

Magyarországon - véleményem szerint - szinte ők azok a tenyésztők csak, akik normálisan, minőségi kölyköket állítanak elő. Inkább várj valamelyiküktől almot, minthogy beleugorj egy "kétes származású" kölyökbe.

2009. márc. 28. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

nagyon köszönöm mindenkinek a válaszokat! =)

találtam kiskutyát, törzskönyvvel, chippel megbízható embertől :)))

2009. ápr. 11. 17:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!