Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Fél éves kiskutyám cipő...

Fél éves kiskutyám cipő mániás. Hogy szoktassam le róla?

Figyelt kérdés

Nem szétrágja, hanem beviszi a kosarába. Meg amikor eszik a kajáját beledobálja a cipőkbe. A cipőkön támaszkodik. A labdáját beledobálja.


Tegnap már a magas sarkú szandálomat is a kutyakosárból kell kivennem.


Please! Hogy szoktassam le?


2011. júl. 2. 17:43
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Szerintem unja magát.Az enyém a zoknikat gyűjtötte a mosókonyhából:) Mindig csak fél pár zoknink volt,az ő fekhelye meg tele.Vettem neki KONG-ot,megtöltöttem finomsággal és azóta nem kell neki a zokni,van min dolgoznia.Egy próbát megér.
2011. júl. 2. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
vidd el kutya suliba a sheltiemmel is járunk 4hónapos koról mehet. Vagy egy idomárt megkérdezel ezekről és ő segít. a növények lhetnek mérgezőek ne engedd vegyél elé egy műanyag pet palackot ami üres(nekünk ugatásnál vált be) ha látod üss rá azzal, nme kell kínzod, csak tanítod vagy újságpapír és üss rá vele.Egy idő után a látványa,hangja is elég lesz. Ezzel nem kínzod csak tanítod
2011. júl. 2. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:

Tele van jutalom falatokkal, ilyen rágósokkal amin dolgozik. Jelenleg 2 csontos jutifalat meg egy fogápolós van a "földön"....



Jó hogy mondod... kiskutyám begyűjtötte édesapám félpár zokniját :)


No meg mikor teregetünk ^^" kosár a földön, és abból lopkodja a zoknikat, meg a bugyikat ^^" Moshatjuk ki őket újra... ^^"

2011. júl. 2. 18:04
 14/21 anonim ***** válasza:
Vegyél neki kiscipőt és mondd meg neki, hogy ez övé. Ha szétrágja, hát szétrágja. /ez persze vicc!/ Amúgy minden olyan tárgyat, amit rágcsál, csócsál,el kell tenni előle. De bekenheted fokhagymával is, akkor elmegy kedve tőle.
2011. júl. 2. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:

18:04 jah... újságtól fél, piciket szoktam rá koppintgatni (ezt akkor alkalmaztam amikor az ágyról szoktattam le) Hamar megértette... :))


De szerintem leginkább a csörgésétől fél, mert nagyon picit koppintottam rá, részemről vakargatásnak mondanám... :)) Nem szeretem bántani :/

2011. júl. 2. 18:06
 16/21 anonim ***** válasza:
17.54! Gratulálok a tippedhez! Remélem a gyerekeidet is vered. Ha még nem, azok is kapnak majd!
2011. júl. 2. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

Elég a cipővel 2x - 3x rákoppintani (nem nagyot, de azért érezze) az orrára! A kutyának az orra a legérzékenyebb része.

Amikor felvette a cipőt, papucsot, akkor rögtön elvenni tőle, és azzal rákoppintani az orrára, meg fogja tanulni percek alatt, hogy azt nem "célszerű" bántani.

2011. júl. 2. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:

Hűűű fokhagyma :D Bekenem, oké kutyám nem eszi meg...

De elmegyek vendégségbe levezem a cipőm, kicsit furán néznek majd a fokhagyma szagtól :D


(nah jó annyira csak nem büdös :P)


De az rajta is marad?? (mármint a fokhagyma)

2011. júl. 2. 18:08
 19/21 anonim ***** válasza:

Tisztelt Állatvédő!

Generációk nőttek fel úgy, hogy a szülők már egész kis korukban is rácsaptak a gyerek popsijára, ha a szép szóból nem értett, mégsem lett semmi bajuk!

A kutyust sem "agyonverni" kell, csupán megfenyíteni egy kis oda-koppintással, és abból is érteni fog!

Ez még nem állatkínzás, egy-két ilyen nevelés-jellegű megmozdulástól még lehet valaki jó gazdája a kutyusnak. Inkább most kiskorában tanuljon rendet, mint felnőtt korára legyen egy kezelhetetlen eb.

Nézd meg, hogy a válaszolók legtöbbje ezt a módszert hasznosnak találja!

2011. júl. 2. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Érdekes, amit írt az utolsó, mert mi még 1x sem vertük meg egyik kutyánkat sem, pedig 2 amstaffról van szó, akik ismerik a fajtát tudják, h. állandó próbálkozások vannak, keményen kell őket nevelni és sorolhatnám, és mégi szófogadóak, okosak, bármit mondok megcsinálják.

2 évesek, minden np járunk kutyák közé velük, 1x sem verekedtek.


Akkor ők most csodakutyák, hogy verés nélkül értük el, hogy ilyenek lettek?


Az orra koppintás, ütés a legnagyobb baromság amit valaki tehet egy kutyával. Épp a legérzékenyebb, legfontosabb érzékszerve, amit TILOS bántani. Válaszd a fenekét, ha már csak ennyire vagy képes, hogy így éred el!!!

2011. júl. 2. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!