Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi van ha egy szomszéd kihívja...

Mi van ha egy szomszéd kihívja a rendőrséget, mert ugat a kutya?

Figyelt kérdés
Az előbb azzal támadott le a 70 éves komunista, mogorva szomszéd, hogy kihívja ránk a rendőrséget, mert ugatott a kutya 2 órán keresztűl. Nem hiszem, hogy annyit ugatott volna, mikor elmentünk csendben feküdt az ágyban, mikor hazajöttünk, akkoris. Még sose volt rá panasz. 12-től 2-ig volt egyedül, állítólag akkor ugatott. Ezellen mit tudnék csinálni? Ha akkor ugat mikor nem vagyok itthon, mit tehetek? És ha máskor is előfordul és tényleg kihívja a rendőrséget az öreg, akkor mi lehet?
2011. júl. 3. 14:15
1 2
 11/19 anonim válasza:

nekünk is vannak ilyen kedves szomszédaink...

az egyik le akarta lőni a kutyámat, mert ugatott, de szerencsére nagy szőre volt és megállította a golyót

később pedig feljelentettek minket más szomszédok nevében ezek a jóemberek, mert hogy ugat a kutya, és hogy rosszul bánunk vele ->kijöttek az önkormányzattól és megállapították hogy a kutyák jó körülmények között vannak tartva és egyáltalán nem ugatnak, csak ha hergelik őket, majd elnézést kértek a kellemetlenségért és távoztak


ergo nem kell ez ilyen fazonokkal foglalkozni

nyugodtan lapátold a kutya ürülékét a szomszéd kertjébe :D

2011. júl. 3. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim válasza:

bérházi szomszéd vagy kertes házi?

én is voltam olyan bérházba,h a szomszéd kicsi kutyája úgy ugatott,mintha az ölemben lett volna a kutya. Amugy a kicsi kutyák néha még bosszantóbban ugatnak mint egy nagy eb.

De ha az öreg fószer meg beszól,javasolj neki füldugót:-)

2011. júl. 3. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Tömbház, de tényleg nem ugatós kutyus...Soha nem volt panasz rá eddig, se itt, se otthon, a szüleimnél, ahol ezelőtt laktam, pedig az is tömbház volt.
2011. júl. 3. 14:42
 14/19 anonim ***** válasza:
Értem, hát akkor tényleg csak egy kötekedő szomszédról van szó.
2011. júl. 3. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Kicsit erőteljesen le kell ugatni és abba hagyja.Nálunk ez bevált. :)
2011. júl. 3. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Nem akarom az ördögöt a falra festeni, de én az ilyen unatkozó gonosz idiótákból kinézem, hogy megpróbálják akár megmérgezni az állatot. Vigyázz rá nagyon!
2011. júl. 3. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Meg kéne kérdezni a többi szomszédot is,szokták-e hallani ugatni a kutyádat.
2011. júl. 3. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:

Megkérdeztünk 2 szomszédot, egy mellettünk, egy alattunk, azt mondták nem szokták hallani. De azoknak van jobb dolguk is, mint egész nap hallgatózni egy kutya után.

Előfordulhat, hogy ugatott egy-kettőt a kutya, mert sok erre a kóbor kutya és ha ugatnak, van, hogy az enyém is visszaugat egyet. De annyit melyik kutya nem ugat? Akkor már nem is szabad kutyát tartani? De azok nem zavarnak senkit... Meg az ablak előtti játszótéren visitó gyerekek se. Meg az állandóan kalapáló meg veszekedő szomszéd se. Nincs nekem bajom velük, de nagyobb zajt csapnak, mint az én kutyám, mégse szólok semmit.

2011. júl. 3. 18:59
 19/19 anonim ***** válasza:
Az ilyen addig fog szekálni a különböző hülyeségeivel,amíg hagyod.Most a kutya miatt,legközelebb meg kitalál mást.Be kell olvasni neki.Hiába a tisztelet,meg a kor,de más nem használ...Azért mert ő öreg , nem jogosítja fel arra,hogy ne hagyjon másokat nyugodtan élni hagyni.Ne hagyd magad!
2011. júl. 3. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!