Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan vegyem rá anyumat,...

Hogyan vegyem rá anyumat, hogy legyen kutyám?

Figyelt kérdés

Anya 5 évvel ezelőtt azt mondta, hogy lesz kutyánk ha lesz kerítés. Már 4 éve van kerítés de még mindig nics kutyánk.

Szóval valami ötlet?


2011. júl. 4. 08:18
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

S.O.S

S.O.S

S.O.S

!!!!!gyorsan ötleteket!!!!!

S.O.S

S.O.S

S.O.S

2011. júl. 4. 12:13
 12/14 anonim ***** válasza:
Figyelj rám.. Én egy évet vártam a kutyusomra. Egyszerűen abban a kennelben nem született olyan kutyus amilyet szerettem volna. De végül sikerült, itt a kutyus. Szóval ha kutyát szeretnél akkor fontold meg nagyon.. Nem akarlak elkeseríteni, de egy (tenyésztett) kutya 60.000.Ft-tól kezdődik, és az sem biztos, hogy holnap máris elvihetőek a kiskutyák. Menhelyen is aranyos kutyákat lehet találni, és ne az legyen a kifogás hogy büdös.. megfürdeted. Anyukád tudja, hogy még nem vagy érett egy kutyához (ezt abból látni, hogy a szaga miatt nem veszel kutyát és sürgősen akarsz egy kutyust)..
2011. júl. 5. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:

Szia!


Egy tanács, ami (régen) nálam is bejött:


Annak idején, amikor akartam egy kutyát, volt a szomszédságunkban is. Elkezdtem vele foglalkozni. Kikérdeztem a gazdit, hogy mit eszik, iszik, hogy kell fürdetni, mit kell csinálni, ha tüske megy a lábába... STB.


Rendszeresen vittem sétálni, foglalkoztam vele.... egy idő után olyan volt, mintha lenne egy saját kutyám. A szüleim látták, hogy szeretem a kutyát (és ő is engem), figyelték, hogy mennyit foglalkozok vele, és úgy döntöttek, hogy lehet egy saját....


Ha elkezdtem volna hisztizni egy kutyáért, csak azt bizonygatom, hogy még gyerek vagyok, aki csak hirtelen felindulásból akar valamit, mert az jutott az eszébe.

"nem rád céloztam ezzel ;-) "

Az is igaz, hogy vitád az édes-szüléddel nem segítette elő a kívánságod teljesülését....:-(


Tudod, minden úgy működik, hogy ha az ember valamit el akar érni, azért dolgozni kell, nem esik csak úgy bele az ölébe.


Ha így teszel , ahogy tanácsolom, decemberre biztos, hogy lesz sajátod (de tényleg figyelj oda a kutyára, mert sok foglalkozás kell az állatnak).


Mindent bele! :-)

2011. júl. 6. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
Hozd fel sokszor a témát, és kössetek alkut. Megigérsz vmit (pl. nem feleselsz) és ha betudod tartani, akkor kapsz. De a legjobb módszer, ha hazaállitasz egy kutyával ;)
2011. júl. 6. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!