Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Sétáltatás. Inkább rohanás?

Sétáltatás. Inkább rohanás?

Figyelt kérdés
Angol cocker spániel kutyusom van és ha sétálni megyünk abbol folyton szinte futás lesz.Ha rászolok megáll bevár és ujra rohan. Ez ilyen fajta szokás?Nagyon eleven mozgékony kutya amugy is.Át lehet szoktatni erröl a rohanásról a rendes sétára?És ha igen hogyan?
2011. júl. 5. 09:35
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

póráz nélkül hadd rohanjon.

Te menj a saját tempódban,majdmindíg viosszafut hozzád.

Pórázzal pedig menjen láb mellett.

2011. júl. 5. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekünk is angol cocker spánielünk van a másik pedig angol cocker spániel keverék. Ilyenkor azt csináld, hogy rakj rá pórázt és amikor húz vagy eléd megy rántsd oldalra a pórázt. Nagyon fárasztó lesz, de végig kell csinálnod. A miénk is nagyon izgatott ilyenkor és nehéz, de én megtanultam. Rajtam kívül senki sem tudja a családban sétáltatni a George-ot (ez a neve a kisfiú kutyusnak, amúgy 13 éves vagyok). Azt ajánlom, hogy nézd a National Geographic Chennelen: A csodálatos kutyadokit. Itt megnézheted, hogy mikor megy: [link]
2011. júl. 5. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nagy a mozgásigénye, azért rohanna. Engedd el, rohangálja ki magát, meg tanítsd meg rendesen pórázon sétálni. De a póráz nélkül rohangálós rész fontos. Nem várhatod el egy energiával teli kutyától, hogy szépen sétáljon.
2011. júl. 5. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!