Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Jó választás a westie?

Jó választás a westie?

Figyelt kérdés
12 éves lány vagyok.Szeretnék egy kistestű kutyát ami szereti a gyerekeket. A westire gondoltam. Szeretek sportolni. ( sétálni, labdázni) Szoktam menni az erdőbe is. A kozmetikázást is megtudnánk oldani.Kertes házban lakunk. Illene hozzám egy westi?
2009. márc. 29. 15:42
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Az nagyszerű,h ilyen sportos vagy, de még sem ajánlanék egy terriert. Ráadásul a westi nagyon divatkutya lett, nagyon sok a szaporító, így sok lett a gyenge idegrendszerű, harapós kutya. Ezen kívül erős kezű gazdit igényel ez a fajta, mert terrier lévén igen makacs. Kell a következetesség a nevelésében.

Inkább egy uszkárt ajánlanék. Nagyon sok szín és méretválaszték van. Biztos találnám olyat, amelyik tetszik. Nagyon okos kutyák, sportosak, gyorsan tanulnak. Imádnak labdázni, mindenre kaphatók. És ha kedvet kapsz hozzá akár agility versenyeken is indulhattok. De itt is jól meg kell nézni,h kitől vesztek kutyát.

Sok sikert!

2009. márc. 29. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Nekem is nagyon tetszik az uszkár. Csak az a baj hogy a házban nem tarthatok kutyát.
2009. márc. 29. 15:50
 3/21 A kérdező kommentje:
És megfogadom a tanácsodat, hogy megnézem , hogy honnan veszek kiskutyát.
2009. márc. 29. 15:51
 4/21 anonim ***** válasza:
72%
keverék a menhelyről?
2009. márc. 29. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
75%
"Csak az a baj hogy a házban nem tarthatok kutyát." Miért, a wetie-t kinn akartad tartani? Na, akkor ne vegyél westiet. Kényes a szőre, sok foglalkozást igényel, koszos lenne, és télen kifejezetten magányos.
2009. márc. 29. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

Szia.

Westiet nem lehet az udvaron tartani. :S

Az uszkárt (persze nem a toyt meg a törpét) lehet kint tartani szerintem. Azaz nekem tapasztalatom, hogy lehet. Volt egy fekete középuszkárom aki kint lakott, de éjszaka a garázsban aludt. Szerintem nektek is megoldható így, ha van garázs. Viszont vigyázz mert nagyon szökős, leaglábbis az enyém az volt, nem biztos, hogy mindegyik az.

Majd írd le, hogy melyik fajtát választottad! :)

2009. márc. 29. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Azért gondoltam, hogy kint lehet tartani a westit mert vadászkutya.
2009. márc. 29. 16:49
 8/21 A kérdező kommentje:
Nem tudom melyik fajtát fogjuk választani.
2009. márc. 29. 16:50
 9/21 A kérdező kommentje:
Lefogom írni, hogy melyik fajtát választjuk.
2009. márc. 29. 16:51
 10/21 anonim ***** válasza:
46%
westit nem lehet kint tartani szerintem.Apuéknak volt egy középuszkáruk,kint tartották,szegényt nagyon sajnáltam.volt háza,de a nagy minuszokban is kint volt szegény.
2009. márc. 29. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!