Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért ilyenek az emberek?

Miért ilyenek az emberek?

Figyelt kérdés

Beszólnak ha valaki yorkiet akar.Azt állítva hogy biztos a divat miatt kell neki.

De azt nem szólják le aki border colliet/német juhászt/westiet/beaglet/labradort/goldent akart.

Miért?Azok is divatkutyák, nem?


2011. júl. 6. 17:29
 1/9 anonim válasza:
10%

talán azét mert szerintük a yorkshire terrier nem kutya, mgűég egy macska is nagyobb náluk.

Kutya az, mint ahogy írtad a németjuhász meg az ilyenek, és nem ilyen túltenyésztett "kutya".

2011. júl. 6. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem értek egyet, szerintem a Yorkie is ugyanolyan kutya mint a többi. Külsőségek alapján sosem ítélkezünk!
2011. júl. 6. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Mert az tényleg olyan kis izé kutya. Nekem nem kéne...meg általában a piccsáknak van olyan ha jobban megfigyeled. Meg olyan nincs h MINIYORKIE (tudom, nem írta MOST senki) de ettől hülyét bírok kapni
2011. júl. 6. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én is yorkiet akarok, és nem azért, mert divatkutya, hanem, mert 10 éves korom óta volt yorkienk és imádtam, és ha majd lesz saját kutyám, biztosan lesz egy yorkiem, mert egyszerűen imádom őket.
2011. júl. 6. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Ez jó kérdés, hogy miért. Nekem két palota pincsim van. (pedig családi házban lakom) Sokan őket se tartják kutyának, de a kistestű kutyák néha harciasabbak. Meg mondjuk ha véletlenül fel megy az öledbe, nem 40-50 kg-ot kell tartanod, hanem jóval kevesebbet. És ha mondjuk valaki panelban lakik akkor a kutyának is sokkal jobb, ha kistestű. Ismerek olyant aki labradort tart a 8. emeleten, szerintem nem humánus, napi kétszer-háromszor x. idő séta nem elég egy kutyának. Szóval nagytestű kutyát csak az tartson akinek van megfelelő méretű udvara.

Szóval ne törődj velük. Döntsd el te magad, hogy milyen kutyát szeretnél. :)

2011. júl. 6. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Azok hülyék. Ne is foglalkozz velük...

Van, aki szerint az ilyen pici ölebek nem is kutyák, mások pedig imádják a yorkikat, és a hozzájuk hasonló méretű kutyákat.

Én a csivavával tapasztalom ezt. Bárhol beszélek az enyémről, mindig beszólnak a mérete (és kinézete) miatt. Az mondják, hogy patkány...

2011. júl. 6. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Első, mert a gerincbajos német juhász nincs túl tenyésztve, csak a yorki, mert kicsike.
2011. júl. 6. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Mert nincs kultúráltság ebben a kérdésben sem! Aki ezt is normálisan kezeli, az azt gondol magában, amit akar, de senkit sem bánt meg az ízlésében. Tegyük fel, hogy az én elképzelésembe nem férnek bele az "ölebek", se soha senkit nem bántok meg amiatt, hogy ő azokért rajong. Legfeljebb nem szólok hozzá az "öleb-kérdéshez."
2011. júl. 6. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nekem ugyan nem divatkutyám van, ,,azt" mégis van hogy beszólnak.

Általában leharcikutyázzák a vágott füle miatt a kutyám. Na ééééééééés? Akkor mi van? Harcikutyázzon meg állatkínzózzon le magasról sz.rok rá! Akkor is vágatni fogom a kutyám fülét ha itt Mo. betiltják. Ill. az anya országból eleve vágott füllel érkezik a kölyök. De ro.dtul nem érdekel hogy más mit gondol. Az az egy érdekel, hogy 100%-ig megbízom a kutyámban és tudom, hogy mire képes értem, és a családjáért.

2011. júl. 6. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!