Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan lehet Amerikai Stafford...

Hogyan lehet Amerikai Staffordshire Terrier kutyámat leszoktatni róla?

Figyelt kérdés
6 hónapos Amerikai Staffordshire Terrier kutyámnak olyan szokása van, hogy ha meglát egy idegen embert sétáltatás közben vagy az udvarban, akkor elkezdi csóválni a farkát, nyalogatja az embert, ugrál és ha pofont kap vagy ráparancsolok, akkor sem hagyja abba! Hogyan lehet erről leszoktatni? Előre is köszi a segítséget!
2011. júl. 11. 17:02
 1/10 anonim ***** válasza:
Téged kéne leszoktatni arról hogy a kutyának pofont adj!Ezt te cseszted el,kisebb korában is meg lehetett volna tanítani.Amúgy amikor felugrik lépjetek rá a hátsó lábára.Az én kutyám is így tanulta meg...
2011. júl. 11. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

első : ennyi erővel a te lábadra is rá kellene lépni.


ha felugrál , ne figyeljetek rá, ha abba hagyja és lenyugszik , leül , vagy lefekszik , akkor adjatok neki jutalom falatot

2011. júl. 11. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Első vagyok.Nem tiszta erőből mondtam.És amúgymeg nem csak az én kutyám tanulta meg így.És az nem hat semmit ha nem figyelsz rá....-.-"""
2011. júl. 11. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Meg még nagyon kölyök. Idővel lenyugszik.

Amúgy, ha felugrik emeld fel a térded, hogy annak érkezzen neki, és szólj rá, hogy NEM!, aztán azzal a lendülettel hagyd ott. Vagy fogd meg a grabancát és tessékeld vissza a földre. Kemény kézzel kell velük bánni. Én soha nem engedtem, hogy felugráljon, nem is meri. De van a családban, aki hagyta neki kiskorában, arra ugyanúgy felugrik. Most kell megtanítanod, mert ha majd a 30kg-os kutya ugrál, az már nem lesz kellemes.

2011. júl. 11. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Az elsőnek! Csak akkor kap pofont, ha már folyamatosan csinálja és nem hagyja abba és akkor sem erőszakosan! Nagyon kis pofont kap csak!
2011. júl. 11. 17:17
 6/10 A kérdező kommentje:
Másodiknak! Ezt csak idegen embereknél csinálja, a családtagoknál nem!
2011. júl. 11. 17:19
 7/10 anonim ***** válasza:
Akkor jó
2011. júl. 11. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Tehát akkor nem szabad vele erőszakosan bánni és ha csinálja nem kell ráfigyelni?
2011. júl. 11. 17:24
 9/10 anonim válasza:
Az enyém is csinálja. A lábralépés beválhat, a staff-os könyv is ezt tanácsolja.
2011. júl. 13. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Emy1991 ***** válasza:
Nekünk is van amstaffunk és a pofonokat, taslikat mind játéknak veszi. Nagyon erős kutya és neki ez tetszik, mindegy milyen erővel ütöd meg.
2011. júl. 14. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!