Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért követ nonstop?

Miért követ nonstop?

Figyelt kérdés

kutyám mindenhova jön utánam, még pisilni is elkísér. amikor fürdök ott van a kád mellett. mikor alszok az ágy mellett alszik. ha megyek erre-arra jön utánam. ha elmegyek otthonról eszeveszettül őrjöng a kerítés mellett.


nap mint nap jár sétálni 1-1.5 órát...


Miért követ éjjel-nappal?


/kistestű, 1 éves kutyus. nálam született tenyésztésből. nem sikerült eladni, már nem is fogom./ <--- mellékesen.


2011. júl. 12. 10:57
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
39%
Mert Te vagy a gazdája, és kötődik hozzád.
2011. júl. 12. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
25%
mert őrülten ragaszkodik hozzád
2011. júl. 12. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
34%
Az enyém is ugyan ez.Nekem benti Bolognese-m van,ő is jön mindenhova velem.Ez a ragaszkodás jele.
2011. júl. 12. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

:)


előtte volt egy kutyám, ugyanúgy neveltem és mégis egyedül tudott maradni fél napig is úgy hogy le se szarta a fejem xPP de ő nonstop velem van. bár az igaz ahova csak tudnám elvinném magammal x))

2011. júl. 12. 11:02
 5/14 anonim ***** válasza:

szia!


Húgomnak ilyen volt a shar-pei kanja. Azért csinálja, mert isteníti a gazdit, nagyon szereti. Szerintem ezért nem kell megróni.

2011. júl. 12. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

nem szoktam megróni. xDD csask kíváncsi voltam, hogy miért követ. ráadásul a háta mögött tettem fel a kérdést :$ nem fogja megtudni :$


xDD

2011. júl. 12. 11:04
 7/14 anonim ***** válasza:
ez annyira azért nem jó mert ezek szerint hatalmas stressz akutyának ha elmész. nem ari, embernek az h jajjdeszeretdecuki hogy hiányzk a gazdi, de kutyánka borzasztó kétésgbeesés h hova megy. erről le kell szoktatni, mert nem jó neki.
2011. júl. 12. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
3 kutyánk van, van társasága.
2011. júl. 12. 11:10
 9/14 anonim ***** válasza:

Ha esetleg túl korán lett elválasztva, (vagy ha nálad született akkor egyébként is)... valószínáleg téged tekint anyukájának... ami ugye más kutyáknál is így van részben, de ott megtörténik az eredeti anyától az elválasztás így legalább részben átesnek az önállóvá váláson.. a tiéd meg lehet, hogy ezen nem esett át.


Nem biztos, hogy így van, mert csak macskánál találkoztam ilyen esettel... egy előző cicám túl korán került hozzám és nagyon ragaszkodó lett... bele is pusztult szegény mikor 2 hétre magára hagytam :(:(

2011. júl. 12. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

ömm... 2,5 hónapos koráig még szopott mert az anyja hagyta neki, majd szép lassan ő választotta le magáról :) a többi kutyusunk 8. hét után lett eladva. ilyen 10-12 hetesen


amúgy megyünk augusztusba 1 hétre nyaralni, de oda hozzuk a kutyákat is :)

2011. júl. 12. 11:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!