Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan tudnám rávenni anyukáma...

Hogyan tudnám rávenni anyukámat hogy legyen egy kutyánk?

Figyelt kérdés

az a helyzet hogy eddig még sose volt háziállatom és nagyon szeretnék egyet (attól még tapasztaltnak mondom magam a család kutyáival rendszeresen foglalkozom mamámét megtanítottam egy-két dologra...)

eddig még nem is mertem mondani anyukámnak hogy vegyünk egy kutyát

sajnos anyagilag nem is állunk valami jól de most talán jobb lesz ugyhogy lehet előrukkolok ezzel az ötlettel

de ha nem engedi hogyan tudnám rávenni?

egyszer vagy két hete láttam egy kis kölyök kutyát egy kerítés előtt odamentem hozzá simogattam meg kicsit jáccotam vele de a végén elmentem kicsit követett is de visszafordult

vagy fél óra mulva visszamentem de már nem volt ott szerintem csak elbóklászott a családtól és megtalálták

na azzal a céllal mentem vissza ha ott elsz akkor hazaviszem mert azthittem nem kell senkinek

ezt anyukámnak is mondtam és egyből mondta hogy ,,nem kell nekünk kutya,,

nos hogy tudnám rávenni?

és mielőtt még a válaszolók ezt válaszolnák nekem kutya kell és nem házikedvenc(macska hörcsög egér stb)

köszi a normális választ


2011. júl. 12. 17:09
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

kösz nem akarok

miért ne tudná levinni sétálni? egy kutya nem csak egy emberé szerintem a családé a kutya

2011. júl. 12. 20:02
 12/18 anonim ***** válasza:
Tévedés. TE akarsz kutyát és nem a CSALÁD. Vezető meg amúgy is egy van. Ha azon agyalsz h majd anya meg nagyi leviszi, már régen rossz. Nem kell neked kutya, keress valami elfoglaltságot.
2011. júl. 12. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
érdekes a szomszédba a négytagú családban a kutyát az egész család viszi sétálni akkor ez hogy is van?
2011. júl. 12. 21:07
 14/18 anonim ***** válasza:

Figyelj, az a lényeg ha ők is szeretnének akkor jó, de lehet h csak rád marad minden feladat, ezt vállalnod kell.

Amúgy ne hallgass az előzőekre az én bnőméknél minden sétát más családtag bonyolít, ez semmit nem számít, sőt nyaralóban ha lent vunk én szoktam sétáltatni unokatesómék kutyáját. Hallgat rám meg minden.

Itt a lényeg csak az ha ők nem akarnak vele foglalkozni akkor azt kell megígérned h te mindent elintézel.

2011. júl. 12. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:

nahát vannak még normális válaszolók?

köszi szépen amugy itt nem is azzal van gond hogy nem gondoznám meg nem törődnék vele meg 2 hét után átpasszolnám anyukámra nem is ez volt a kérdés

de utolsó válaszolónak köszi a választ

2011. júl. 12. 21:40
 16/18 anonim ***** válasza:

Te írtad:

ezt anyukámnak is mondtam és egyből mondta hogy ,,nem kell nekünk kutya,,



Ergo ő nem fogja levinni sétálni, mert nem akarja. Ha TE akarsz kutyát, akkor a TE dolgod, és ez MINIMUM 10 éves program, minden nap, esőben, szélben, jégben, fagyban, napsütésben. Sokszor sokkal jobb lenne elmenni valahová, hívnak bulizni, elmennél táborozni, de nem lehet, mert ott a kutya, ami a TE felelősséged és nem a családé. De hiába írom, kicsi vagy, nem fogod fel, csak hajtogatod a magadét.

2011. júl. 13. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:

nem vagyok kicsi

te nem ismered anyukámat vagy igen? nem azért mondta mert nem szereti a kutyákat sőt

2011. júl. 13. 11:02
 18/18 anonim ***** válasza:
Na akkor meg végképp akassz a nyakába egy kutyát...
2011. júl. 13. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!