Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért akarnak annyian fajkutyá...

Miért akarnak annyian fajkutyát, miért nem jó a menhelyi?

Figyelt kérdés

Miért jobb egy fajkutya, mint egy keverék?

A keverékek köztudottan értelmesebbek szoktak lenni, a menhelyi kutya pedig a leghűségesebb és hálásabb társ amit ember magának kívánhat...

Akkor mégis miért vannak csurig a menhelyek?

(nekem 2 menhelyim van és egy fajtiszta KÁJom, de a KÁJt apám akarta.)


megjegyzem nem is foglalkozik a KÁJjal, én csinálok mindent (tanítás, stb.), a magyaragár-németjuhász keverékemet úgy hoztam el menhelyről, hogy maga alá pisilt az ember látványától, de esküszöm SOHA nem kellett neki kétszer elmondani.

Olyan értelmes kutya, hogy csak lesek... Persze ez szerencse kérdése is, hogy ilyen jó természetűt fogtam ki, na de értitek mit akarok mondani?...


2011. júl. 14. 19:23
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
Ezek az ó divatú közhiedelmek nagy idegesítöek hogy a keverék okosabb mint a fajta tiszta ez hülyeség minden nevelés kérdése és az egességük is ugyan úgy lehet eltérő mert volt olyan keverékem amelyiket minden hónapban vinni kellett az orvoshoz és fajta tisztám is amelyiket egy évben egyszer látott orvos
2011. júl. 17. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:
Én például nem mondom magam NAGY kutyabarátnak mert a nagy kutyabarátok minden kutyát szeretnek, nekem viszont főleg a pitbull tetszik, és az szeretem (van is). Nem szerettem volna menhelyi "pitbullt" mert az biztos nem tisztavérű. Bocsánat mindenkitől, de nem tudnék úgy szeretni egy keveréket, mint egy pitbullt.
2012. nov. 9. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim válasza:

Én úgy vagyok vele hogy szerintem nincs baj a fajkutyával ismeri a kutyát ilik Az életviteléhez vagy épen vadászkutyàt szeretne


A menhelyi kutyákat se szolom le ök is érző lények és ök is nagyon szerethetök nem az ö hibályuk hogy odakerültek vagy betegek ez mind más hibálya öket is kell szeretni


De az hülyeség hogy a menhelyi vagy a fajtiszta okosabb


És ne beszéld le az ebereket hogy ne fajtiszta kutyát vegyenek mert mindegyik kutya vágyik otthonra szeretetre a fajtista és a enhely is szóval az ember bármelyiket válasza megment egy kutyus a szomorúságtol

2013. szept. 9. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!