Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért van az hogyha már büfög...

Miért van az hogyha már büfög eggyet a kutyátok akkor már azonnal állatorvoshoz fordultok?

Figyelt kérdés
2011. júl. 14. 20:31
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Mert ( én legalábbis) nagyon szeretem a kutyámat és mindennél többet jelent nekem. És nem viszem orvoshoz, ha büfög :D
2011. júl. 14. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
A büfögés csak egy példa volt,mert nagyon sok olyan kérdést látok hogy " Evett 10dkg parizelt a kutyusom véletlenül,most mit csináljak,vigyem állatorvoshoz,lehet tőle baja"? meg ilyesmiket olvasok,és megmondom őszintén egy kicsit röhögök is rajta. Az egy dolog hogy szereted a kutyád,és aláírom hogyha komolyabb baj van,(ne adja isten) akkor állatorvoshoz kell fordulni,de ilyen kis semmiségekkel minek kell orvost keresni?
2011. júl. 14. 20:37
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Ha büfög attól még senki nem viszi állatorvoshoz a kutyáját, vagy bármi más háziállatát. De ha betegség jeleit mutatja, akkor az természetes, hogy a szerető, jó gazdi állatorvoshoz fordul. Ebben semmi rossz nincs, akkor van baj, ha nem viszi el.

Elvégre ha beteg vagy, te is orvoshoz mész, nem? Te miért mész akkor dokihoz? Na, ezért viszik a gazdik az állataikat is ilyenkor dokihoz.

2011. júl. 14. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
68%
Tanulj meg inkább helyesen írni, ahelyett, hogy provokálsz másokat. Százszor inkább vigye valaki feleslegesen orvoshoz a kutyáját, mint ne vigye el, és hagyja szenvedni. Nem tudom neked ez miért fáj.
2011. júl. 14. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
78%

Inkább minden "büfögésre" rákérdezek a dokinál, minthogy az én tapasztalatlanságom miatt legyen valami baja.

Egyánként meg böfögés ..

2011. júl. 14. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Ha ennyire okosok vagytok,akkor miért nem tudtok pl. egy megfázást otthon kikezelni a kutyátoknál?
2011. júl. 14. 20:42
 7/18 anonim ***** válasza:
Azért, mert nem áll otthon készenlétben a gyógyszer különböző kutyabetegségek kezelésére. És bár orvostanhallgató vagyok, én is elmegyek orvoshoz, ha bajom van, nem itthon kezelgetem magam. Úgy gondolom, ugyanezt megérdemli a kutyám is, elismerem az állatorvos szaktudását, és nem itthon vagánykodok, hogy na majd én kezelem, mert én aztán mindenhez értek.
2011. júl. 14. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Kérdező, 60 éves vagyok, és mindig volt kutyám. Volt olyan is, hogy egyszerre négy . Kinti is, benti is. És figyelj, okoska: egy kutyámat sem kellett megfázással kezelni. Ilyen betegség nincs. Te, mint kutyabetegség-szakértő, ezt csípőből tudhatnád.
2011. júl. 14. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
39%
Én a kérdezővel értek egyet félig. Sokái állatorvosira készültem,járkáltam egy állatorvossal,megtanultam,hogy milyen betegségeket mivel tudok kezelni itthon,így nem mindennel rohanok dokihoz,csak ha nagyon muszáj.
2011. júl. 14. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

A válasz írója 70%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 20:51


60 éves vagy és nincs más dolgod csak itt kötekedni?

2011. júl. 14. 21:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!