Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ez jogos volt? (többi lent)

Ez jogos volt? (többi lent)

Figyelt kérdés

Egyik ismerősöm ment haza,és összetalálkozott egy (kóbor?)kutyával.Ő csak ment az uton,erre a kutya elkezdett rá morogni meg vicsorítani,gondolta támadni akart.Egy közepes termetű volt kutya,az ismerősöm nem nagyon ért a kutyákhoz és nem is nagyon szereti őket.Más védekezés híján belerúgott.Mi tehetett volna? Ez jogos volt?

Részleteket nem tudok.De ezért feljelenthetnék állatkínzásért? (Bár a kutya támadott)


2011. júl. 15. 19:10
 1/4 anonim ***** válasza:
47%
Nem jelenthetik fel akkor, ha a kutya rátámadott... védekezésből rúgott bele. aki meg ilyenért feljelent valakit az egy barom.
2011. júl. 15. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A kutya támadott, ez jogos önvédelem.
2011. júl. 15. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
ja egyetértek.én csak úgy kérdeztem.állítólag később előkerült a kutya gazdája és beszólt hogy hogyan merészeltek a kutyájába rúgni.
2011. júl. 15. 19:15
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem én is ezt tettem volna, pedig szeretem az állatokat. De találkoztam már több kóbor kutyával is, meg errefelé is mániája a sok parasztnak, hogy nem képes bezárni a kaput, mikor kint lófrál a rottweilere, szóval... XD Nem fogom megvárni, hogy a kutya támadjon, akkor már késő lesz.
2011. júl. 15. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!