Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek ez jogos? (lent)

Szerintetek ez jogos? (lent)

Figyelt kérdés
2 napja kaptam meg első kutyulimat, aki mellesleg egy havanese, vagyis kicsi. Szóval, társasházban lakunk ahol van egy közös udvar. És mivel még nincs meg a kutya összes oltása (2 hét múlva megyünk dokihoz) így nem akarom olyan helyre vinni ahol sok a szemét meg a kutya (nehogy elkapjon valamit). Így egyenlőre csak a közös udvarra viszem le. A kakit összeszedem! De az egyik lakó teljesen ki van akadva hogy én mért viszem le oda mert h a kis gyereke ott szokott játszani. Pedig múlt nyáron egy másik szomszéd gyereke odaszoktatott egy kóbor macskát aki mellesleg tök beteg volt és a macska kaki még mindig ott volt az udvaron. (én szedtem össze a kutya miatt) Arra persze nem voltak kiakadva! Ez nem igazságtalan?
2010. márc. 29. 18:12
 1/9 anonim ***** válasza:
51%
Az. De nem sok mindent tehetsz ellene mert közös az udvar. :S
2010. márc. 29. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
67%

En higgadtan leulnek beszelgetni azzal a bizonyos lakoval es ravilagitanek erre a macskas tortenetre. Aztan biztositanam rola, hogy a kutyakakit mindig osszeszeded, sosem fognak a pazsiton kakit latni. Kihangsulyoznam, hogy csak egy honapig lesz ez a felallas: ket hetig az oltas beadasaig es meg ket hetig, mire az oltas elkezd hatni.

Amugy ezen a kozos kerten mas kutyak is keresztul jarhatnak? Mert akkor nem biztonsagos am ez sem. A masik, amit ajanlani tudok, hogy vigyel le egy kutyapelenkat es amikor latod, hogy a kutyu a dolgat keszul vegezni, akkor leterited es rateszed a kutyat. Igy biztosan kakifolt mentes marad az udvar az undok neni szemeben is.

2010. márc. 29. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
Nem jogos. Az ilyen anyukák mind idegbetegek... A kert közös, te felszeded az ürüléket, senki nem mondta hogy nem tarthatsz ott kutyát! Ne is figyelj rá, csak magát alázza le az ilyen gondolkozással.
2010. márc. 29. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! 18:27- csak én viszem oda a kutyát. Amúgy ez a pelusos ötlet nagyon jó! Köszi!
2010. márc. 29. 18:40
 5/9 anonim ***** válasza:
48%
Mi is jártunk már így. A cica mindig kijárt a társasházból stb. Egyszer elmentünk színházba, és a cica meg kint maradt, ezért a homokozóba kakilt... Le lett fényképezve, nagyon nagy ügyet csináltak belőle. Adtak neki még egy esélyt, hogy ha nem jár ki, megtarthatjuk. De nagyon agreszsív lett mert ki akart menni, nagyon csúnya sebeket csinált, ezért odaajándékoztuk a régi házunk szomszédjának. Jó élete van... :D
2010. márc. 29. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
49%
Jaaj de utálom az ilyen gyerekes nőket! Egyszerűen undorító milyen gyűlölettel tudnak kezelni ártatlan állatokat, mert az őőő gyerekük! Ó istenem... -.-" Pedig a gyereküknek lenne jobb ha szeretnék az állatokat. Alap dolog hogy a homokozót letakarjuk ha nincs használatban! Akérhonnan odakveredhet egy macska!
2010. márc. 29. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
50%
szerintem jogos sajnos:((, nálunk például a kutyát nem is lehet vinni a belső udvarra, hiába mindenkié... én kutyapelust használtam még nem kapta meg az oltásokat...
2010. márc. 29. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
Csak akkor lenne jogos ha lenne egy olyan szabály ami szerint nem lehet a abban házban kutyát tartani! Ilyen formán az utcára se vigyük a kutyát, mert ott is vannak gyerekek...-.-" Ha van olyan szabály akkor jogos, egyébként maradjon csöndben...
2010. márc. 30. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Akiteki ***** válasza:
51%
Igen, jogos. Nem azért csinálták a közös elzárt udvart, hogy oda piszkítson mindenki kutyája. A pisit is összeszeded?
2010. márc. 30. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!