Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Jogos volt? Nagyon bánt.

Jogos volt? Nagyon bánt.

Figyelt kérdés
Nemrég voltam az erdőben airsoftozni mivel szoktam járni gyakorolni.És egyszer csak hallom hogy valamilyen állat futva jön felém.Elősször nemtudtam normálisan kivenni hogy miaz de aztán láttam h egy fekete nagy dobberman.Vicsorgott rám énmeg mivel nagyon meg voltam rémülve rálőttem airsoftal.Aztán megfordultam és elfutottam ahogy csak a lábaim birták.De még mikor futottam hallottam a kutya nyüszitését.De ha meg nemlőttem volna rá akkor meg szerintem szét tépett volna.Nemtudtam mitcsinálni.Jogos volt szerintetek?
2010. dec. 6. 15:46
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
28%
Persze hogy jogos volt. A hülye gazdaja majd legközelebb porazt rak ra. Persze nem a kutya hibaja a dolog meg sajnalom is szegenyt, de teged sokkal jobban sajnalnalak ha összeharapott volna.
2010. dec. 6. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
48%
Jogos volt én is így tettem volna hiába vagyok nagy állatbarát...
2010. dec. 6. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
57%

Egyáltalán nem volt jogos!:S

De ha már ha ezt tetted igazán elviheted volna egy állatorvoshoz! Most szegény ott haldoklik valahol?

2010. dec. 6. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
100%
Utolsónak üzenem nézzen utána mi az az airsoft! Nem fog haldokolni miatta a kutya...
2010. dec. 6. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:
74%

Megkérdezhetem, hogyan lehetséges az, hogy valaki csak úgy kijár lövöldözni az erdőbe? És ha túrázók mennek olyan helyen, ami mögé nem látsz és csak úgy véletlen lelősz egyet, akkor mi van? És ki bizonyítja be, hogy az a kutya valóban rád vicsorgott és nem csak úgy lelőtted?

Ha nem lett volna nálad fegyver, hogyan védekeztél volna?

2010. dec. 6. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 A kérdező kommentje:
Nagyon sajnálom a kutyát de egyszerűen reflex szerűen csináltam.Nemtudtam semmihez folyamodni amivel ne ártanák neki.
2010. dec. 6. 15:57
 7/42 A kérdező kommentje:
Nemértem miért olyan nehéz megérteni hogy lejárok az erdőbe lövöldözni.Tudom hova lövök nem az a célom hogy pár túrázót lelöljek,mellesleg az airsoft egyátalán nem erős fegyver.
2010. dec. 6. 15:59
 8/42 anonim ***** válasza:
Biztos hogy azért szaladt feléd mert szét akart tépni??
2010. dec. 6. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim ***** válasza:
Nem nagyon értek hozzá, de egy airsoft fegyverrel nemigen lehet halálos sérülést okozni, nem? Talán csak megijedt a kutya... persze biztos fájt is neki, csak a meglepetés ereje nagyobb volt. Én nem tudom, mit csináltam volna, ha tényleg meg akart volna támadni, vlsz én is rálőttem volna, hiába szeretem az állatokat.
2010. dec. 6. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 A kérdező kommentje:
Igen tuti hogy nekem akart ugrani.Ugatott is.Meg nagyonnagyon vicsorgott.
2010. dec. 6. 16:02
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!