Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Máltai selyemkutya remegés...

Máltai selyemkutya remegés mitől lehet? Részletek lent

Figyelt kérdés

Üdv!

Van egy 7 éves máltai selemykutyám. Amióta ilyen melegek vannak(kb 1 hete) észrevettem, hogy esténként elkezd remegni és bújni az emberhez. Ez mitől lehet?

Előre is nagyon köszönöm a válaszokat!


2011. júl. 15. 21:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem lehet,hogy a kutyusnak idegrendszeri problémái vannak? Szerintem nincs összefüggés a meleg és a remegés között.
2011. júl. 15. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
rendesen eszik,iszik?? ugyan olyan mint szokott lenni azzal a kivétellel hogy remeg esténként?? ha itt nem kapsz választ vidd orvoshoz..
2011. júl. 15. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Remegés lehet izgatottság, félelem vagy betegség jele. Derítsd ki, hogy melyik az, te ismered a kutyádat (vagy legalábbis kéne ismerned), mert nem mindegy, hogy viselkedési zavaros, vagy egészségügyi problémája van. Mindkettő más-más szakembert igényel.
2011. júl. 15. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Az egész kutya remeg? Az én kutyámnak csak pár lába szokott remegni és az állatorvos idegrendszeri próblémákat mondott, bolháktól meg nemtom még pontosan mitől lehet. Vmit adott neki, bocs nem emlékszem pontosan, de elmúlt neki :) Sztem a tiédnek is elfog, hívj egy állatorvost és hamar elmúlik :)
2011. júl. 16. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat, valószínűleg idegrendszeri probléma lesz, de a héten viszem el állatorvoshoz.
2011. júl. 18. 15:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!