Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a véleményetek róla?

Mi a véleményetek róla?

Figyelt kérdés

Üdv, a 7 hónapos Amerikai Staffordshire terrier kutyámat szeretném bemutatni, már párszor említést tettem róla itt a fórumon de még nem igazán mutattam meg. Arra lennék kíváncsi hogy korához képest miért nem kezd el robosztus lenne a feje, és szerintem egy kicsi is korához képest, vélemények?



[link]


2011. júl. 16. 19:01
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
Amúgy még 2 éves koráig bőven fejlődik ;)
2011. júl. 16. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
Nem vagyok a kérdéses fajta szakértője, csak annyit jegyeznék meg, hogy roppant aranyos a kutyád.
2011. júl. 16. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 A kérdező kommentje:
Köszönöm, véleményedben osztozom. :)
2011. júl. 16. 20:59
 24/31 anonim ***** válasza:

FAJtiszta(minden kutya az,a keverék is),de nem valószínű,hogy FAJTAtiszta.

Szaporítótól 10 ezerért vett kutyánál annak is örülj,ha egészséges marad.Azt sem hiszem el,hogy törzskönyvezettek a szülők,akkor kiváltotta volna az 5500 forintos törzskönyvet a szaporító,és drágábban adta volna.

Mivel eteted,mennyit mozog?

2011. júl. 16. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 A kérdező kommentje:
Sima pulykatáppal etetem, valami olcsó fajta viszont adok mellé 100% fehérjés proteint. Nagy kertünk van + van egy németjuhász keverék kutyám vele rengeteget rohangál, estefele pedig elviszem sétálni 1 órát plusz kicsit biciklizni.
2011. júl. 16. 21:57
 26/31 anonim ***** válasza:
Stafiban is van vékonyabb alkatú és van az erősebb formájú. Eleve 7 hónaposan egy kutya még fejlődésben van. Teljesen majd 2-3 évesen lesz kialakulva. Van egy kis pigment gond nála, de ez kedvencnél nem számít.
2011. júl. 16. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
90%
proteint kutyának? omg... Attól még nem lesz erősebb
2011. júl. 16. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 A kérdező kommentje:
22:49 amint mondtam sokat szoktam vele mozogni, és ősztől már gumit is szeretnék vele húzatni ezért akarom most hozzászoktatni a proteinhez.
2011. júl. 16. 22:51
 29/31 anonim ***** válasza:

Már úgy érted,pulykának való táp,vagy pulykahúsos ízesítésű kutyatáp?

Mindenképp célszerű lenne a fejlődési időszak alatt normálisabb kutyatápot adni neki,fontosabb,mint a protein adagolása.Középkategóriás Josera,Sportmix is megfelel,abban benne van minden olyasmi(természetesen a junior változatban),ami ilyen korú kutyának kell.A selejt kaja+a még teljesen felesleges protein árából pont kijönne.Webáruházak az egész országban házhoz viszik.

2011. júl. 16. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 A kérdező kommentje:
Természetesen pulyka ízesítésű kutyatáp, de akkor majd jövőhéten a drágábbat veszem.
2011. júl. 16. 23:32
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!