Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a véleményetek róla?

Mi a véleményetek róla?

Figyelt kérdés

Üdv, a 7 hónapos Amerikai Staffordshire terrier kutyámat szeretném bemutatni, már párszor említést tettem róla itt a fórumon de még nem igazán mutattam meg. Arra lennék kíváncsi hogy korához képest miért nem kezd el robosztus lenne a feje, és szerintem egy kicsi is korához képest, vélemények?



[link]


2011. júl. 16. 19:01
1 2 3 4
 31/31 anonim ***** válasza:

Veszel egy szaporítótól egy olcsó,papírok nélküli kutyát,még az sem biztos,hogy fajtatiszta.Színezett gabonával,kémiai ízesítővel és egy rakás tartósítószerrel eteted(ez ugyanis az olcsó tápok összetétele).Adsz mellé neki tök feleslegesen proteint.

Ezek után csodálkozol,hogy a kutya nem fejlődik rendesen.Nem is csoda,ilyen táplálás mellett csökött maradhat egy életre.

Tényleg válts tápot,és ne add neki a proteint(állatorvost kérdeztél már,adhatod-e?).

Ajánlom ezt a webáruházat:

[link]

Itt körül tudsz nézni és választani a tápok között.Arion,Josera,Dog Chow,Profine,Brit stb.ár-érték arányban jók.

Felejtsd el a "sarki bolti"meg hipermarketes tápokat.

Ha a pénz nem akadály,érdemes Orijen,Acana junior változatát venni.

2011. júl. 16. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!