Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi baja van? Lehet neki...

Mi baja van? Lehet neki valamit adni? Ugye nem hal meg?

Figyelt kérdés
Kb. másfélhete hoztunk el egy drótszőrü magyar vizslát (huba) a menhelyről. már az első nap észre vettük hogy néha rohamszerüen elkezdi hörögve venni a levegőt. Gyorsan, hangosan. Azt hittük majd elmúlik de nem múlott sőt.... Van még egy kutyánk szintén vizsla csak ő sima szőrű beteg lett nem ugyan az a baja de nagyon aggódom miatta. Ő roszzabb állapotban van a múltkor lázas is volt meg mindig taknyos az orra van amikor rá is szárad az orrára (zöld színü). És ráadásul tegnap előtt óta hubának olyan a széklete mint a víz. Sajnos csak jövő hónapban lessz pénzünk állat orvosra és mindennek tetejéba én is beteg lettem hasonló tüneteim vannak mint tamásnak (bár nem vagyok biztos benne hogy a kutyáktól kaptam el valamit)
2011. júl. 17. 02:09
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

sajnos mindkét kutyát orvoshoz kellene vinni. Ha tüdőgyulladás van, az kezelés nélkül halálos is lehet.

Ahogy írták többen, későbbi fizetést e legtöbb orvosnál már lehet kérni. A dokik is tisztában vannak a mostani anyagi helyzettel az embereknél.

2011. júl. 17. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Miből gondoljátok, hogy a menhelyen tudták, hogy beteg. Én is adtam már úgy örökbe kutyát, hogy nálam hónapokig semmi baja sem volt, de ahogy elvitték pár napra rá beteg lett. Ezzel nincs mit tenni, nem látunk a jövőbe. Ha tudom, hogy beteg, akkor később adom oda, volt már rá példa, hogy halasztottunk, mert bekapott valamit.
2011. júl. 17. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Biztos hogy tudták hogy beteg mert már ott is csinálta csak azt hittük a szőre megy bele az orrába. Amúgy a kocsit előbb vettük mint a kutyát. És nem azért hoztam el mert szaporítosra nincs pénzem ugyanis a másik kutyámat tenyésztőtől vettem és abból sem a legolcsóbbat. Amúgy menhelyeshez képest ez sem volt olcsó ugyanis 8 ezer forint volt nem egy nagy összeg meg tudom hogy az oltások már magukban drágábbak

A menhelyen még azt sem mondták meg van e benne chip ráadásul csirke ürülék szaga volt a kutyának

2011. júl. 18. 01:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!