Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egy 12. szülinapos kislánynak...

Egy 12. szülinapos kislánynak milyen kistestű kutyafajtákat ajánlanátok ajándékba?

Figyelt kérdés
Már gondolkodtam az uszkáron, Yorkshire terrieren és tacskón, de én egyszerűen nem tudom eldönteni...
2011. júl. 17. 19:40
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:
Az utolsó válaszoló kutyafajta ajánlása nem is rossz, csak a lányom már mióta egy kis ölebről álmodik akit az ölébe ide.oda hurcibálhat és nagyon pici, de nagyon jó kutyafajta mindegyik
2011. júl. 17. 20:06
 12/25 anonim ***** válasza:

Amúgy neked melyik kutya jön be?:) Lehet hogy az a kislánynak is tetszeni fog:).Én 11éves vagyok,ha nekem kéne választanom,akkor én a csivavát választanám(:

De viszont őt bent kell tartani mert kistestű:)

2011. júl. 17. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
Csivava vagy Yorkshire ez a kettő egy öleb :) és kicsik is nagy mozgásiginyük sincs
2011. júl. 17. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
yorkshire terriert szerintem ne. :s mármint aranyos, szép meg minden.. de nagyon akaratos. a másik kettő jó választás, azok közül inkább. yorkshire terriert nem ajánlom, és akinek az van annak bocsi. szeretem őket, mint minden kutyát, de szerintem ő nem jó választás. :)
2011. júl. 17. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 A kérdező kommentje:
Nekem az uszkár még az valahogy lehet, mert az uszkár szerett mozogni ahogy a lányom is és nagyon okos, szóval könnyen tanítató
2011. júl. 17. 20:22
 16/25 anonim ***** válasza:
ja meg még annyi, bár nincs ezek között, de a beagle lenne a legeslegjobb. vagy esetleg menhelyről? azok nagyon hálásak. :)
2011. júl. 17. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:

28éves vagy és 12éves a gyereked? o_O De lehet a 28 anyuka mást jelent, bocsi ha félre értettem :)

Na mindegy


Egyébként szerintem törpe uszkárt ;)

2011. júl. 17. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 A kérdező kommentje:
28 vagyok igen, de majd csak 12 lesz :) Sokan mondják hogy "fiatal anyuka" vagyok
2011. júl. 17. 21:49
 19/25 xnorkax ***** válasza:
64%

Ugye tudod, hogy mivel a lányod még elég fiatal leginkább magadnak veszel kutyát? Úgyhogy ennek tükrében válassz kutyust. Mindenféle képen valami könnyen kezelhető fajtát válassz.

A bichonok megfelelő kutyusok lennének, de nagyon válaszd meg honnan veszed, csak papírokkal, szerződéssel és törzskönyvvel vásárolj kutyát! De ott van még a shi-tzu, ami szintén könnyen kezelhető fajta.

Szerintem a yorkiet és a csivavát felejtsd el, a yorkie nehezebben kezelhető, első kutyának nem való, a csivava pedig szerintem nem egy gyerek kezébe való.

Menhelyről nem szeretnél örökbe fogadni? Nagyon hálás és helyes kiskutyák vannak!

www.allatok.info

2011. júl. 17. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:

Arra vigyázz, ha kiskutyát veszel, ne babusgasd sokat, mert visszafelé sül el és esetleg a másik lányodat nem viseli el... ilyesmi.

Kerestem :D

Tanulékony, könnyen nevelhető kutya kell, akkor nagytestű: labrador, mastiff, közepes testű:staffordshire terrier(már írtam róla) de ha nagyon kistestű kell, akkor inkább uszkár(könnyen tanul).

2011. júl. 17. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!