Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyiért lehet eladni egy...

Mennyiért lehet eladni egy fajtatiszta Cane Corso kutyát?

Figyelt kérdés

A kutyának minden szűrése,oltása,papírja megvan,tenyésztőtől vettük.6 hónapos,kan.Csak normális válaszokat kérek,rendesen neveltük,foglalkoztunk vele,családi okok miatt kell sajnos eladni.A férjem allergiás a kutyaszőrre (nemrég derült ki).

Köszönöm!


2011. júl. 18. 15:50
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:

A férjemnek sajnos elég súlyos allergiája van,gyógyszer nem segít,max.enyhíti.Nem voltak régebben állataik,ezért ne, derült ki.

Utolsónak:ÉRTELMES válaszokat kértem!!!!!!

2011. júl. 18. 16:03
 12/23 anonim ***** válasza:
Ha írtatok szerződést, márpedig ha tenyésztőtől van írnotok kellett, abban van egy olyan pont, hogy mi a teendő olyan esetben, ha a kutyától meg akartok válni. A tenyésztőnek elővásárlási joga van a kutyára, az ő tudta nélkül nem adhattok túl rajta.
2011. júl. 18. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:
bocsi,15:57-esnek szólt!!
2011. júl. 18. 16:03
 14/23 greenpeace ***** válasza:

Szerintem,ha minden szures megvan,akkor min. 80.000-90.000 Ft adhatotdel!Erdeklodja tneyesztonel ha nem veszi vissza akkor moond meg,hogy hirdesse o is!Igaz,hogy hat honapos de mi is 11 honaposan vettuk a corso szukankat!Renedesen 400 euro lett volna deideadta 200 -ert mer jo baratunk!


[link] <- Nezd meg mert erdemes!

2011. júl. 18. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
Milyen szûrés lenne meg 6 hónaposan?? 1.5 évesen csinálnak hivatalos dp szûrést....
2011. júl. 18. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 greenpeace ***** válasza:
Van a hipp junor kutyaknak!
2011. júl. 18. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:
akkor vizsgálat,bocs
2011. júl. 18. 16:08
 18/23 anonim ***** válasza:
Ha a tenyésztővel nem jutsz egyességre, még meg kellene csináltatnotok egy csípő-könyök előszűrést. Ekkora kutyánál, ha jók az eredmények, szívesebben adnak érte jobb árat.
2011. júl. 18. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
0%

a kérdést a kutya tenyésztőjével kellene megbeszélni!

ha valóban tenyésztőnek lehet nevezni az ilyet:(

6 hónapos kutyának hogy lenne már meg minden szűrése?

egyébként meg annyiért lehet eladni amennyiért megveszik... örülj ha manapság ingyen magához vesz valaki egy cane corso-t

(a kutyaszőr allergia pedig kezelhető pszichoszomatikus betegség-az illetőből hiányzik mindenféle domináns viselkedésminta és valószínűleg anyuka papucsáról van szó aki eleve nem akart kutyát:)))

fajtamentőket értesíteném elsősorban ha a "tenyésztő" már nem tenyészt:)

2011. júl. 18. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:

hát kedves utolsó!

1.ingyen nem fogom odaadni (már van is rá jelentkező),ennyi erővel menhelyre is adhatnám

2. légyszíves nekem ne magyarázz semmit a férjem betegségéről,ugyanis orvos vagyok :):):)

(ja és nem anyuci papucsa volt,amivel igazából nem értem,mit akarsz mondani)

A többieknek köszi a válaszokat!

Ja,és ha nem az egészségen múlva,SOHA nem adnám el a kutyámat.Nem kell hülyének nézni!

2011. júl. 18. 21:33
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!