Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Elegem van ebből a kutyából!...

Elegem van ebből a kutyából! Nem bírom már! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Állandóan elszed valamit és szétrágja. Nem tudom olyankor elkapni. Ma már 2 bugyimat dobtam ki mert elvette és szétrágta. Most épp kint rágja a mosogatószivacsot, tiszta kosz minden, pedig épp most takarítottam. De inkébb bezárkóztam, hogy ne is lássam nem bírom már elviselni állandóan csak ezt csinálja. Bármit talál ellopja. Kaját főleg, de nem csak. Cipőket tönkreteszi. Nem bírok vele. Kikészít idegileg. Mit csináljak??

Odadni nem fogom senkinek, mert amúgy imádom de ilyenkor teljesen kikészít, az előbb már alig kaptam levegőt olyan síró és dührohamot kaptam mikor megláttam hogy most meg a szivacs van a szájában. 2 naponta kell vegyek újat, mert mindig szétszedi.


2011. júl. 19. 11:44
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%

Ajánlom, hogy délután( vagy mikor ráérsz) vidd el egy nagy sétára kutyák közé , mikor haza érsz kicsit várj majd etesd meg. Utána elégedetten el fog szunyókálni.

Vidd el minden nap kutyák közé. Esetleg biciklivel futtasd meg!

Ajánlom még a kong játékokat azok is elfoglalják délelőtt.

Esetleg minden nap szánj rá (a séta előtt) egy 15-20 percet trükkök tanítására.

Érd el, hogy ne legyen kedve rombolni. Fáraszd le agyilag-testileg.

Sok sikert!

2011. júl. 19. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
70%
Nem sírni kéne drága, hanem megnevelni!!!! Lesni az ajtó mögül, és amikor nyúl vmiért, amit nem szabadne elvennie, előjönni és rákiabálni, lelocsolni gyorsan egy pici vízzel, h meglepődjön, ha meg jó, megdícsérni. Amint rosszat csinál abban a pilanatban kell rászólni, odadobni vmit, később úgysem érti, ha szídod azért, amit 10perce csinált. Szóval NEVELÉS!!!!
2011. júl. 19. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%

Kölyök? ha igen akkor ez "természetes", az enyém is az idegeimre szokott menni , mindent megrág, szétszed, ellop , elszalad vele, aztán rám néz, és nem tudok rá haragudni.

Ha felnőtt akkor kutyasuli, engedelmességi képzés

2011. júl. 19. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
mennyi idős ?:) mert kiskorában még természetes. amugy sarkadra kell állnod, meg kell nevelned, nem idegeskedni rajta, hanem megnevelni, egy kis akarat, türelem, és javúlni fog.:)
2011. júl. 19. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
többet kell vele foglalkozni...kutya iskolát javaslom és ha kölykök akkor rendszeres mozgásra lefoglaltságra van szüksége unatkozik azért csinálja ezeket...mindig olyan kutyát kell választani amiről tudjuk hogy elbánunk vele..
2011. júl. 19. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
0%
Hátha nincs más valásztás és sehogyan sem tudod megnevelni elajándékozni meg nem szeretnéd akkor az a legjobb ha elaltattatod.
2011. júl. 19. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
Mennyi idős? Kutyasulira, kutyaovira nincs lehetőség? Mennyire van lefárasztva nap mint nap?
2011. júl. 19. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
54%

A válasz megírásának időpontja: ma 11:50 :


Persze. Nem bírok a kutyával? Öljük meg. Úristen

2011. júl. 19. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 poklos judit válasza:
0%

döntsd el hogy szereted-e!

Igen:ha rosszat csinál zárd be,és soha ne jácc vele .


Nem:vidd el m.helyre.

2011. júl. 19. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 lovelyne ***** válasza:
Az én kutyám is ugyanezt csinálta...Szerencsére már leszokott róla, mivel minden cuccomat magas helyre rakom, h ne érje el a kis dögöm!:)Ezt amúgy azért csinálja mert unatkozik szegény...Sokszor velem is előfordult,hogy sírógörcsöt kaptam, amikor a 18 ezer ft-os bikinimet csócsálta,amit pár percre hagytam csak elöl.Nem akartam bántani,ezért inkább lementem a ház elé és elszívtam egy cigit, h lenyugodjak!:D És aznap még szétrágott két bugyit és a párom cipőjét is...Tényleg az a jó megoldás, h le kell fárasztani és akkor alszik egész nap, nem csinál kárt!A miénk lakásba van.Amikor elmegyünk kicsukjuk, a szobákat bezárjuk.A folyosón és a konyhába közlekedik ilyenkor!
2011. júl. 19. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!