Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen érveket hozhatok fel?...

Milyen érveket hozhatok fel? Egyáltalán rávehetem anyukámat?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Van egy 9 éves Golden Retriever szuka kutyusom. Nagyon szeretjük, kicsattanó egészségnek örvend.

Ma véletlen találtam rá a következő hirdetésre:

[link]


Egy másik kérdésemben már írtam, hogy milyen kegyetlennek tartom a gazdáit, több okból is. Ha elhozhatnám őt is ivartalanítanánk, és szerintem jól meglennének a kutyusunkkal :) Csakhogy anyukám hallani sem akar még egy kutyáról. Pedig van pénzem az ivartalanításra, és a tápba is beszállnék, maximum lemondok néhány új labdáról vagy rágcsáról, ami nem nagy tragédia. Helye is lenne, és foglalkoznánk is vele. Tudom, hogy amíg édesanyám tart el, nem én döntök, viszont nagyon jó lenne, ha az a kutyus is itt lenne velünk. Ráadásul annyira messze nem is lehet, mert én szintén Tolna megyei vagyok. Szóval szerintetek meggyőzhetem anyukámat? Egyáltalán milyen akadályok lehetnek még? Mert akkor mindent megteszek az elhárításukért.


2011. júl. 19. 13:37
 1/3 anonim ***** válasza:
Jó érv az is, hogy a kutya is társas lény, nem jó neki egyedül:)
2011. júl. 19. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
45%
két szuka nemtudom kijönne-e egymással, azt tudom hogy két hím kutya nem jön ki mert versengenek, kérdezz meg előtte valakit aki ért hozzá pl: tenyésztőt
2011. júl. 19. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

mutasd meg anyukádnak ezt a kérdést hogy milyen szépen beszélsz róla meg a kutyáról is akinek ilyen gyereke van annak mindent szabad:D

amugy jöhetsz olyan érvel hogy hátha örülne egy bartának...

szerintem ne ugy csináld hogy röktön rákérdezel legyél szomorú kedvtelen és akkor ha megkérdi mi a baj akkor jösz az ötletel sok sikert

2011. júl. 19. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!