Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért nem áll fel a csivava...

Miért nem áll fel a csivava kiskutyám füle?

Figyelt kérdés
3napja kaptam egy 10hetes csivava kiskutyát és nem áll fel a füle. Mit lehet, vagy kell vele csinálni? Előre is köszönöm a válaszokat.
2011. júl. 21. 19:44
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

nem tudom kitől hallottad, hogy azok jók... a legsilányabb szemétbevaló minőség a piacon...


ne hipermarketben vegyél kutyakaját, hanem állateledel boltban! acana, royal canin, orijen, josera... itt kezdődik a minőség. és ezekből kevesebbet is kell adni a kutyának.

2011. júl. 22. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Egy igényes tenyésztő már eleve úgy adja a kutyákat, hogy áll a fülük, vagy épp ragasztva van. 10 hetesen már nyugodtan el lehet kezdeni.

Egyébként ahogy előttem is írták...nos a pedigree egy rakás hulladék:( Ugyanígy a chappi, darling, és a Friskies. Tele vannak színezékkel, és ízfokozókkal, a beltartalma egyenlő a nullával.

Itt vannak a tápok kategorizálva:



Legjobb (prémium): Acana, Orijen, Profilum, Real Nature, Yarrah, Royal Canin, Eukanuba, Hill's, Happy Dog-nak is van prémiumja, ha jól tudom, Pro Plan, Chicopee, Pro Pac.


Közepes: Josera, Fides, Belcando, Biomill, Happy Dog, Flatazor, Dog Chow.


Rossz: Chappy, Darling, Pedigree, Darling, Friskies, Winny, Reno, Gerodog (Lidl-s), CBA-s, Tesco-s, stb. Ha megnézed pl. a Tescosat és a Chappy-t, ugyanaz. Csak a Chappy színes, illatos, és reklámozzák a tv-ben. Ugyanúgy 4% hústartalom.


Ugyanez vonatkozik a Denta Stix-re. Egyébként azt 4 hónapos kor alatt nem ajánlják a kutyáknak, olvasd el a csomagolást.

2011. júl. 22. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!