Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hozzánk szegődött egy komondor...

Hozzánk szegődött egy komondor kölyök. Már régóta kóborolt, tanácsoakt várok?

Figyelt kérdés

Hiozzánk szegődött egy komondorra hasonlitó kóbor 4-5 hónap körüli kutyus.Kan. Tudnátok segíteni etetési, tartással kapcsolatos és ápolással kapcsolatos tanácsokkal?

Bérmilyen választ szívesen fogadok. Huskym van, teljesen összeszoktak már a 2 nap alatt. Utánaolvastam a fajtának, de remélem itis kaphatok még érdekes hozzásólásokat.


2011. júl. 24. 17:10
 1/5 anonim ***** válasza:

de rendes vagy h befogattad a kiskutyát!!:) mi lesz a neve?


[link]

2011. júl. 24. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

első körben azonnal féregtelenítsétek és ha letelt a karantén ideje nagyon gyorsan el kell kezdeni oltani.

Nagyon nem kell más neki mint a te kutyusodnak de mivel kölyök napi 3 szor kaja neki valami jó minőségű kölyök táp kellene kit tudja mivel etették eddig...

2011. júl. 24. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Következetesen, határozottan kell nevelni és amit meg akarsz neki tanítani, azt már kölyökkorában tanítsd meg, mert később már nagyon önfejű és igazságtalannak fogja érezni. A miénk van, hogy úgy megsértődik hogy egész napra elvonul és elő sem lehet csalogatni (gyenge kezű gazdik voltunk annak idején).

A szőrét amint elkezd nemezesedni, kézzel tincsekre kell szedni és ezt kb. havonta megismételni, akkor szép lesz. Nem nehéz, később már csak a szőr tövénél kell kicsit széthúzgálni, ha meg lesz a végleges formája.

Nagyon mutatós, imádni való kutyus, még felnőtt korában is, mikor már akkora mint egy medve. :D Szeretni fogjátok. :)

2011. júl. 24. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Előző vagyok.

Már abban esetben érvényes, amit írtam, ha a komondor jellem és külső fog rajta a későbbiekben kiütközni. :)

2011. júl. 24. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen az edddigi válaszokat, továbbiakra is kiváncsi vagyok.(:

Nagy valószínűséggel komondoros lesz.Már most nagyon éber, alvásból 1 pillanat alatt felugrik és jelez. Jókis páros lettek a huskymmal.


Nevet még nem találtunk ki neki.:D

2011. júl. 25. 09:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!