Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van okom félni? Úgy aggódom

Van okom félni? Úgy aggódom

Figyelt kérdés

Holnap után (szerdán) ivartalanítják a szuka kutyusomat.

2 éves. Tudom nem kellett volna eddig várni, de én akkor szerettem volna megműttetni mikor 100%-osan vele lehet 24 órából 24 órát :)

Ez csak nyári szünetben lehetséges. Tavaly "lekéstük" a rossz időt. Ugye a seb miatt nem lehet nagy melegben.

Ezért most műttetjük meg. Nagyon félek. A város legjobb orvosához járunk, de mégis parázok.

Mindent el fog mondani majd a doki élőben is. De szeretném ha leírnátok a tapasztalataitokat, mikre kell figyelni, milyen bajok lehetnek!

Van okom aggódni?

Amúgy keverék 25kg-os kutyuska


15/L


2011. júl. 25. 13:53
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
14:29 es vok egyetértek a 20:30 assal nekünk is igy volt minden... azt mondták nyüfizni fog meg lehet bepisil, de nem volt semmi. ne aggódj akkor ő se fog.
2011. júl. 28. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!