Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért elleti minden idióta...

Miért elleti minden idióta agyba-főbe a kutyáját?

Figyelt kérdés

Tudom,hogy már volt egypár ilyen kérdés,de ez egyszerűen nem fér a fejembe,hogy egyes "embereknek" hogy lehet ennyi esze!

Kerestem valamit ezen az oldalon,és kb. 100 olyan kérdést kiadott,hogy "a kutyám ellett 100 kiskutyát,holnap már fedeztethetem újra,mert különben beteg lesz meg hasonlók".Meg hogy az ivartalanítás baromság,meg a kutya akkor fog normálisan viselkedni,ha életében min.egyszer ellett.

Nagyon felhúzott!A sok büdös szaporító itt kérdez,aztán meg rávágja sértődötten,hogy ő bizony tenyésztő,meg törzskönyves,szűréses a kutyája,meg biztos,hogy a kicsiknek lesz gazdája.Ja,2-nek mondjuk,de mi lesz a többi 98-al? Megy a menhelyre,altatásra,vagy mi? Vagy agyonvágja egy ásóval,oszt' bele a gödörbe?

Ezt nem értem! Komolyan nem!

Nekem ivartalított,szuka kutyám van,tenyésztőtől vettem,sohasem ellett és mégis egészséges érdekes módon...

Vélemények?

Vagy ez "csak" MO.?


2011. júl. 25. 21:03
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
miről beszélünk ,hogy miért szaporítják a kutyákat mikor a 16 éves lány agyba főbe mindenkivel a wc-ben .ezek a felsőbb rendűek meg a fogamzás gátlásról beszélnek az állatoknál ez kész röhej sajnálod a kutyáktól a szexet . az abortusz ellen miért nem tiltakozol ,ha tudnád még a vérvonal beli kutyákat is szelektálom.
2011. aug. 4. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

Túl sok a tévhit! Ilyen például az, hogy a kutyának életében egyszer ellenie kell. Vagy az, hogy a kutyák élvezik a közösülést. Vagy az, hogy az anyakutyának örömet okoznak a kiskutyák.

Ha csak az emberek ennyit megértenének, hogy a kutyának nem kell ellenie, egészség megőrzése érdekében legjobb az ivartalanítás, ami nem horribilis összeg, rengeteg ivartalanítás akció van, a kutya életében egyszer kell rászánni. Nem élvezik a közösülést. Nem okoz az anyakutyáknak örömöt a kicsik felnevelése, ez számukra ösztön.

Ha csak ezeket sikerülne az embereknek megérteni, az már sokat javítani a menhelyi, gyepmesteri kutyák helyzetén.

A szaporítókat, akik mindenféle tudás, hozzáértés nélkül elletik a kutyáikat, hogy pénzhez jussanak, azokat nem lehet meggyőzni szép szóval. Komoly büntetést kéne rájuk kiszabni, akkor talán többen meggondolnák, valóban meg éri e.

Emberhez hasonlítgatni a kutyákat nem helytálló, mert mi érzelmi alapon éljük mindennapjainkat.

2011. aug. 4. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
miért nem élvezi a szexet és te honnan tudod
2011. aug. 4. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Te ember vagy, jó esetben élvezed.

Ezek kutyák, az ösztöneiknek élnek. A párzás is egyfajta ösztön, ami a fajfenntartás miatt alakult ki. Nem élvezik, nem azért ragadnak össze, mert olyan jó érzés lenne. Ha láttál már párosodó kutyákat, gyakran megfigyelhető, hogy főként a szukák nyüszítenek, egyértelműen fájdalmai vannak. De nem fogja abbahagyni, és nem fog szólni Morzsinak, hogy hé vájunk egy kicsit, fáj. Ösztön, ösztön, ösztön..

2011. aug. 4. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
És, ha valóban élveznék, tüzeléstől függetlenül is mindig beakarnák helyezni a szukáknak a fütyköst.. :)
2011. aug. 4. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Legérthetőbben, a fajfenntartás miatt párosodnak.
2011. aug. 4. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
23.56 légyszi ezt mond el a kérdezőnek hogy a kutyák miért szaporodnak az "idiótáknál" ,de én úgy gondolom ,hogy ő a legnagyobb idióta. ha már ezt kérdésbe felmerte írni.
2011. aug. 5. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
kérdező milyen kutyákat tenyésztesz
2011. aug. 5. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:

Utolsónak:nem tenyésztek,ivartalanított szuka kutyám van,amúgy Golden Retriver:)

48%-osok meg idióták xD

2011. aug. 5. 22:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!