Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » SOS! Kutyámcsirkelábat kapott és?

SOS! Kutyámcsirkelábat kapott és?

Figyelt kérdés

míg nem voltam itthon tegnap :/

Éa ma reggel hányt ilyen sárgás lét benne 2 db csontszilánk.. ugye nem lesz baj? Most adtam neki tápot.

Mit figyeljek amikor irány doki?


2011. júl. 27. 06:54
 1/3 anonim ***** válasza:

szerintem nem lesz vele gond. ha tegnap ette a lábat azt mára nagyrészt megemésztette. ha többnyire táppal eteted, akkor nem csoda, hogy hányt egyet, a láb a táphoz képest nagyon más.

ha a hányás tartós, akkor vidd dokihoz.


üdv

2011. júl. 27. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Túl sok volt a csont neki, nem tudta az összeset megemészteni. A felesleget kihányta.
2011. júl. 27. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm, megnyugodtam. csak annyi rosszat olvastam már, hogy szilánk kiszakította a belet, fennakadt, műteni kellett, belehalt stb. hogy egyből megijedtem.

és sajnos veszítettem már el kutyusom felelőtlenség (nem saját felelőtlenség de akkoris) miatt, így mindig nagyon megijedek, ha vi nem stimmel.

Amúgy voltunk sétálni, és kakilt is, úgyhogy megnyugodtam, reméljük nem lesz baj.

2011. júl. 27. 13:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!