Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Maradjak Pro Plan-nél, vagy...

Maradjak Pro Plan-nél, vagy átválthatok Acana-ra?

Figyelt kérdés

6 hónapos nagytestű kutya. Eddig Pro Plan- nel etettem, de nagyon drága... Az Acana viszont neten keresztül sokkal olcsóbb. Az Acana jobb,mint a Pro Plan? Nagyon szépen fejlődik tőle, de baj lenne, ha átváltanék? Válogatós lenne a kutyám?

Csak normális válaszokat kérek!


2011. júl. 28. 13:54
1 2
 1/11 anonim válasza:

szia, a válogatósságot szerintem ez nem befolyásolja.

esetleg próbáld ki úgy, hogy az acana-t adod neki és kiegészíted táplálék kiegészítővel (kutyusoknak valóval). később a táplálék kiegészítő elhagyható, vagy szezonálisan adható. ki kell számolni, hogy így megéri-e, nem biztos.

milyen fajta a kutya?

2011. júl. 28. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

boxer. ezeket találtam:

1. [link]

2. [link]

melyik jobb neki?

2011. júl. 28. 14:02
 3/11 anonim ***** válasza:
47%
Az Acana jobb, mint a Pro Plan, nem baj, ha áttérsz erre a tápra. Én a Puppy Large Breed-et javasolnám.
2011. júl. 28. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
rendben, köszönöm! csak azért kérdeztem, mert eddig sima pro plan-nel etettem, és most kapott pro plan athletic-et, utána néztem, hogy az acana jóval olcsóbb!
2011. júl. 28. 14:18
 5/11 anonim ***** válasza:

Olcsóbb és sokkal jobb.

A kutyád akkor lesz válogatós,ha hagyod,hogy az legyen.

2011. júl. 28. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
köszönöm a segítséget!!
2011. júl. 28. 16:11
 7/11 anonim ***** válasza:
az acana sokkal jobb táp,mint a pro plan.
2011. júl. 28. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 compactegon ***** válasza:

nem értem, mitől lenne jobb az acana...mert olcsóbb?!?!

amúgy ha áttérsz rá, nem biztos hogy beválik, lehet fosni fog tőle a kutyád. rosszabb esetben meg sem eszi.

2011. júl. 29. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

az acana attól jobb,hogy több,mint kétszer annyi húst tartalmaz mint a proplan.

Ezen kívül a gabonamentes acanákban (én ezeket veszem),csak zöldség és gyümölcs van a hús mellett,

és az acaca Nem tartalmaz etoxiqint,BHA-t és BHT-t,ami a pro plan-ról nem mondható el.

2011. júl. 29. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 compactegon ***** válasza:

persze ez nem igaz...az eltérés 1-2%. ne tévesszen meg, hogy az acanánál 60%-os hústartalmat írnak, a PP-nál pedig 30-at. az acana összetevőinél pl.a zsírt stb. is beleszámítják, míg a pro plan-nál külön van feltüntetve.

a BHA alatt a DHA-ra gondolsz (ami egyébként Omega zsírsav), és bizonyítottan javítja a látást és az intelligencia szintjét?

2011. júl. 29. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!