Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Yorki vagy Mopsz? Érvek és...

Yorki vagy Mopsz? Érvek és ellenérve? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Lakásba szeretném 2.5 éves kisgyerek mellé!


Kötekedők kíméljenek!!!!


2011. júl. 30. 13:24
 1/7 anonim ***** válasza:

Én egyiket sem választanám. Nem gyerekek mellé valóak. Főleg nem kisgyerekek mellé. Mindenféleképpen kistermetű kell?

Ha nem, akkor tudom ajánlani a Németjuhász kutyát, ő jól elvan a gyerekekkel. Ha kistermetű kell akkor a west highland white terriert tudom mondani. A Beagle is nagyon aranyos, és kötődik a családjához.

2011. júl. 30. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Uszkár
2011. júl. 30. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Jó fejek vagytok,h megtiszteltek a válaszokkal,de nem értem,h TI NEM értitek a kérdése,amit az ember kiír?

Mindenre reagáltok,de a kérdésre soha!

2011. júl. 30. 16:39
 4/7 anonim válasza:

a yorki terrier, ebbol adodoan mozgekony, hiperaktiv kutyusok (altalban persze)... en 2t ismerek, de mind2 ugatos, kisgyerek melle nem a legjobb.


mopsznak meg nagyon hullik a szore :( 1et ismerek, o nagyon baratsagos, nyugodt.


en mopszra szavazok, de en imadom oket :) (sajnos meg nincs nekem)

2011. júl. 30. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Èn a yorkira szavazok.Nekem is nemsokára lesz.

Az egyik barátnömnek is van,akinek van egy kishúga is,és nagyon jól kijönnek egymással.


<3 YORKII <3

2011. júl. 31. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
NEM VALÓ EGY 2,5 ÉVES GYEREK MELLÉ EGY KISTESTŰ KUTYA!!!!Vegyél neki inkább valami játékot...a kicsi gyerekek nem tudnak még megfelelően játszani egy kutyával..csak sírás lenne a vége,vagy egyik-akár a másik részről.....butaságnak tartom.Inkább élvezd ki az anyaság örömeit,ráérsz még kutyát venni egy 4-5 év múlva...
2011. aug. 4. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
yorkie, mindenképp, sokkal barátságosabbak, mint a mopsz (tapasztalatból tudom) De ha lehet még egy javaslatom, akkor én a Westiet javaslom...
2013. márc. 27. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!