Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Megsértődött a kutyám! Hogyan...

Megsértődött a kutyám! Hogyan engeszteljem ki?

Figyelt kérdés
próbáltam kolbásszal de eleinte azt se fogadta el. Most már az én kezemből hajlandó elvenni de anyával még egy szobában sem hajlandó lenni. Mit tegyek?
2011. júl. 30. 21:44
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:

Ebnevelde-online gazdiképző menüpontot olvasd el.

Az anyja azért volt ugyanilyen,mert ő is el volt nevelve.

2011. júl. 30. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 A kérdező kommentje:

"engedély nélkül nem jelölget"

Ez most vicc a jelölgetést nem szabályozhatod! Csak végzi a dolgát!!! Am meg a kérdés nem erről szólt és amíg nem ismered a kutyát nem láthatod hogy fölötte vagyunk.

De azért köszi és elolvasom a linket!:) Igazából nálunk egyenértékű családtag de anya mindenképp fölötte áll. :)

2011. júl. 30. 23:02
 23/27 anonim ***** válasza:
A kutya soha nem egyenértékű családtag,a család minden tagja felette áll a rangsorban.
2011. júl. 30. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
78%

"magához enged és etethetem simizhetem"

Azta! Micsoda kegyet gyakorol veled szemben a kutyád! Komolyan, nem érzed kicsit visszásnak ezt? Megengedi, hogy megetesd! Na ne már! A legjobb amit ebben az esetben tehetsz, ha úgy viselkedsz, mintha ő nem is létezne. Nem beszélsz hozzá, rá sem nézel. Séta kizárólag pórázon szótlanul. Nincs szaglászás, pisi-kaki aztán irány haza. Naponta egyszer 5 percre kiteszed a kaját, néha kicseréled a vizet, ezen kívül mintha nem is lenne kutyád! Ha 2 hétig kell ezt csinálni, akkor 2 hétig! De hamarabb rá fog jönni mi a helyzet, és ő fogja a kegyeidet keresni!

2011. júl. 31. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:

sehogy!

ismerd meg a kutyádat és kezeld is úgy... vidd el kirándulni és legyél a hozzáértő vezetője!

2011. júl. 31. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 Tyler913 ***** válasza:
100%

ma 10:30

Jot rotyogtem,ment a zold kez;)

Kedves Kerdezo,igazuk van azoknak,akik azt irjak,hogy egyszeruen gondok vannak a falkasorrenddel nalatok.Tanuld meg,a kutyad se nem a baratod,se nem a gyereked.O egy kutya,aki a csaladot falkanak latja,ahol van egy falkasorrend,es van egy falkavezer.Ha szokik,jelolget,nem engedelmeskeidk es sertodik,az mind annak a jele,hogy o kepzeli magat falkavezernek,es erre meg ra is erositesz azzal,hogy Te akarsz tole elnezest kerni,mert "volt pofad" elmenni a nagyapad temetesere (egyebkent oszinte reszvetem).Kutyatol nem kerunk elnezest,soha!A megjutalmazott viselkedes megismetlodik,ez a neveles alaptetele.Ha tehat jutifalattal eteted,mikor sertodott,azzal pont hogy megjutalmazod a viselkedeseert,es a rossz mintat vesed bele.Igy mar ertheto?

2011. júl. 31. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim válasza:
Tehát, ha két hét, akkor két hét? Az enyém ugyan ezt csinálja egy hete. Elkezdett nem visszajönni, ha hívtam. Ezért pórázra tettem. Most szóba sem áll velem. Elmúlik? Vagy egyre rosszabb lesz? Nem merem levenni a pórázról, de azt sem szeretném, ha pont az ellenkezőjét érném el ezzel.
2012. máj. 25. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!