Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit tennétek azzal a szomszédd...

Mit tennétek azzal a szomszéddal, aki lemérgezi a családotok kutyáját?

Figyelt kérdés
2011. aug. 1. 09:42
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Vannak még szemét emberek Magyarországon.Mindenesetre lném tovább az életem nem foglalkoznék vele, hogy zavarja e vagy sem amit csinálok. Egy ismerősömnek is mérgeztek meg kutyáját, ő azzal bosszulta meg, hogy egy kis trabantja volt, elkezdte járatni a motort vasárnap reggel. Na ezzel betett, a szomszéd sose többet nem tett semmit.
2011. aug. 3. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Nagyon sajnálom! Amúgy én is feljelenteném, és átmennék hozzá a szüleimmel, és elbeszélgetnénk vele, aztán amikor csak alkalmam nyílna rá, keresztbe tennék neki!
2011. aug. 3. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Tuti a fejéhez szorítanám apám pisztolyát :) Állatokkal rendellenesen elfogult vagyok, szemet szemért, ha egy ember bánt egy állatot. Még azt is vállalnám, hogy börtönben rohadjak meg, csak hogy az a szemét megfizessen. Nem normális hozzáállás, de ez van.....
2011. aug. 3. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Éjszaka közepén berepülő kövek az ablakán...
2011. aug. 3. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

Tehetetlenül dühöngenék, aztán feljelenteném a szomszédot. Szerencsére ma már úgy tűnik nálunk Magyarországon is komolyan foglalkozik a bíróság az állatkínzásos ügyekkel.

Bár azt tudom, hogy ez kárpótolni már nem fog, és ez a tehetetlensg a legrosszabb... Nagyon sajnálom, ami történt.


(Továbbá én valószínűleg el is költöznék onnan, ha tehetném. Félelmetes egy ilyen szomszéd...)

2011. aug. 3. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
radikális állatvédők érdekelnek ez ügyben, akkor keress meg: rebije@gmail.com
2011. aug. 3. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Só és olaj keverékével fellocsolnám a füvét és a növényét ha volna még kutyaürüléketek átdobálnám a kertjébe,feljelenteném és ezt a kerítésére akasztanám:Drága ks szomszédom!Imádlak,hogy nem szóltál mert zavart a kutyánk ugatása(leszoktattuk volna)de nem te nagyon intelligens és zseni módon megodottátok mint inden suttyó Buczi!Megmérgezted azt a kutyát aki családtagunk volt!De nyugi!Bosszútállunk!
2011. aug. 3. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
A rohadt szemétláda.Ha az ugatás miatt,tett ilyet,akkor vegyél fel diktafonra jó idegörlő kutyaugatást,majd minden este tedd az erősítőre és nyomasd neki az ugatást,jó hangosan jó sokáig...aztán ha jön és üvölt..mondjad neki,hogy kezdheti megszokni,mert ez lesz a napi program!!!
2011. aug. 3. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim válasza:
Vagy vegyél egy igazi nagy házörző kutyát, szoktasd rá az ok nélküli ugatásra, és tanítsd meg vele, hogy ételt csak tőled és a családtól fogadjon el:D
2011. aug. 3. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm az együtt érző üzeneteket!!!
2011. aug. 4. 10:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!