Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen kutyat ajanlotok nekem?

Milyen kutyat ajanlotok nekem?

Figyelt kérdés

14 eves fiu vagyok es kertes hazban lakunk.Sok helye lenne a kutyusnak es az udvar vegen patak is van ahol hancurozhat.

Nagytestu kutyat szeretnek,orzo-vedot

Tudom,hogy felelosseggel jar.Tenyesztotol vennenk,az etetessel nem lenne gond,es 3 kor erek haza legkesobb a sulibol kb 5 utan szabad vagyok egeszen estig tehat foglalkozni is tudnek a kutyussal.Mar volt egy nemetjuhaszunk, vele is sokat foglalkoztam a zutobbi par evben,de a gond az ,hogy az a kutya elmeletileg az enyem,nekem vettek kicsi koromban,de mivbel apum volt az 'eros kez" a csaladban es en nem is foglalkoztam vele ezert a kutya ot fogadta el falkavezernek!(kisebb koromban meg nem voltam hozza eleg erett stb.)Most en szeretnek a kutya egyetlen gazdija lenni(egyemberes kutyakra gondoltam),mellette a csaladdal is jol ki kene jojjon!

Bocsi a regenyert,helyesirasert!Valaszokat elore koszonom!


2011. aug. 1. 10:01
1 2 3 4
 31/32 A kérdező kommentje:

Ha sulinak vege lesz egyetemre ket utcaval tavolabb megyek csak,tehat a napi 3.5-4.5 ora foglalkozas lecsokken kb 2 orara.Emellett edasapam kisem birna ha nem vihetne magaval a kutyust ha megy setalni,tehat meg ott is mozoghat.

Elkoltozni meg nemhiszem hogy fogok(igaz ezt nem lehet elore tudni) ,mert az udvarunkon eppen most epul egy masik haz amit nekem epit az edesapam,hogy majd ott lakhassam nagykoromban.Es nem fogom szuleimre hagyni a kutyust,mert szeretni fogom es mindenhova magammal vinni!!Higgyetek el hogy nem lenne rossz sorsa a kutyanak,hiszen az ezelotti kutyank is mindig boldog volt es egeszseges.O 17 eves koraban halt meg.

2011. aug. 1. 21:37
 32/32 anonim ***** válasza:
mégis elküldték!!!
2011. aug. 2. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!