Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nem lenne egyszerűbb szelektál...

Nem lenne egyszerűbb szelektálni az idegbeteg szaporított kutyákat?

Figyelt kérdés

Nem lenne több idegbeteg kutya, akik támadnak, ugatnak mindenre. Nem lennének túlszaporított kutyák. Azokat elaltatnánk, vagy hasonló, és csak az egészséges, tökéletes kutyák maradnának


Bocsánat, ha durván fogalmaztam, de nem tuddtam normálisan elmondani a kérdésem!


2011. aug. 1. 15:36
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:

Te normális vagy? Mit tehet arról a kutya hogy őt szaporitották ?

Szerinted az nem lenne kínzás? :S

2011. aug. 1. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:

"Ez az ötlet halva született.

A baj az emberekkel van, ők nevelik, teszik olyanná a kutyákat, amilyenek."


De szokták mondani, írni, hogy a szaporított yorkik veszélyesek, harapóska, meg idegroncsok.

és innen következtettem, hogy az idegroncs az nem rosszul van nevelve, hanem idegbeteg.

Emberből is van idegbeteg, aki gyilkolászik, csak mert olyan a kedve, meg ezt normálisnak veszi.

És az ilyet el lehetne fojtani

Gondolom.

2011. aug. 1. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
Persze, én itt most nem a túlszaporított kutyákról beszéltem. :)
2011. aug. 1. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:

Bár nem értek az idegbeteg kutyákhoz!

Előző voltam!

2011. aug. 1. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
54%
a tenyésztésben mindenképp szelektálni kellene. Az az egyed, ami teljes mértékben ideggyenge semmilyen formában nem kerülhet tenyésztésbe, még ha a külleme világszinvonalú is. De én ugy gondolom, hogy ez ivartalanitással is megelőzhető.
2011. aug. 1. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 A kérdező kommentje:

"De szokták mondani, írni, hogy a szaporított yorkik veszélyesek, harapóska, meg idegroncsok.

és innen következtettem, hogy az idegroncs az nem rosszul van nevelve, hanem idegbeteg.

Emberből is van idegbeteg, aki gyilkolászik, csak mert olyan a kedve, meg ezt normálisnak veszi.

És az ilyet el lehetne fojtani

Gondolom."


Én is erre gondoltam, csak ilyen agresszív veszélyes rotweilerekkel, meg dobermanokkal, akik gyerekeket harapnak, meg utcán rátámadnak a nyugdíjasokra.

2011. aug. 1. 16:05
 17/28 anonim ***** válasza:

1. hogy állapítod meg egy újszülött kutyáról h idegbeteg és mikor kinyitja a szemét első dolga lesz rátámadni a család legifjabb tagjára?

2. a kutya olyan amilyennek nevelik.pont mint a gyerek.

2011. aug. 1. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 A kérdező kommentje:

"1. hogy állapítod meg egy újszülött kutyáról h idegbeteg és mikor kinyitja a szemét első dolga lesz rátámadni a család legifjabb tagjára?

2. a kutya olyan amilyennek nevelik.pont mint a gyerek.

"

Nem tudom, egy emberről hogy derítik ki, hogy közveszélyes idegbeteg gyilkos?


És azokat akik idegbetegek, azokat is félrenevelték?

2011. aug. 1. 16:14
 19/28 anonim ***** válasza:

Egyrészt esélyes, hogy félrenevelték, másrészt ugye egy emberrel el lehet végeztetni pszihológiai teszteket, tudod rorsach meg minden.


AMúgy pedig a tudatos tenyésztői munka pontosan arról szól, hogy az ilyeneket kiszelektálják, csak épp a sok ostoba inkább szaporítótól vesz kutyát. Erre meg az lenne a megoldás, hogy valahogyan szabályozni az állatok szaporodásának jogát (törvényileg) és a becsületes tenyésztőt támogatni, a többi büntetni.

2011. aug. 1. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
70%
Melyik tévében hallottál olyanról, hogy dobermann támadt emberre. Mert én mióta az eszemet tudom, ilyen hirt még nem hallottam.
2011. aug. 2. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!