Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek ez fajtatiszta yorki?

Szerintetek ez fajtatiszta yorki?

Figyelt kérdés
[link]
2011. aug. 2. 14:03
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Én is belefutottam ebbe. ... Gödön vettünk egy bolognese-nek hírdetett keveréket. Akkor mutatott egy friss almot a szaporító, amit most ugyanazokkal a képekkel hirdet, mint amiket az enyém vásárlásakor használt. (az is az expresszen volt). Járj utána a fajta fontos jellemzőjének, képeket nézz róla, és ha teheted látogass el egy olyan helyre is, ahol drágább kutyákat is árulnak, és összehasonlítva megláthatod az esetleges különbségéket.
2011. aug. 2. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

A képen egy fajtatiszta yorki baba látható.Törzskönyve nincs,de aki ilyen árkategóriában keres ilyen fajta kutyust az ne is számítson törzskönyvre....Keress egy ismerőst aklinek van ilyen kutyája és hívd el magaddal a vásárláshoz...Nekem 3van,és ebből 2 extra mini,csak hogy botránkoztassak,mutatok képet is..a kis Lili 2éves múlt és csak 93dkg:))

[link]

neki nincs törzskönyve én 90ezerért vettem tenyésztőtől,származási lapunk van,tehát a szülők törzskönyvesek,ő nagyon pici ezért nem tenyészthető,a fiú 1,25kg 5ébves múlt és törzskönyves őt 150ezerért vettem,a másik kislány 6éves törzskönyves,őt 120ezerért vettem

2011. aug. 4. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
A "származási lapot" hívják konyhanyelven "törzskönyvnek", de ne szólj senkinek! :)))
2011. aug. 4. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
igen,de nem tenyészthető,aláírtam megvételkor egy nyilatkozatot,hogy vállalom az aláírásommal tanúsítom,hogy semmilyen körülmányek között nem tenyésztem a kutyát
2011. aug. 4. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!