Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért baj egyeseknek ha...

Miért baj egyeseknek ha közterületen sétáltatok kutyát, illetve igényesen tartom?

Figyelt kérdés
Főleg azok írjanak akiket sokszor leszólnak, vagy leszóltak, fenyegetek meg már azért mert igényesen tart kutyát és rendesen sétáltatja! Az akit zaklatnak az ebtartás miatt milyen településen lakik? Önkormányzat is piszkál?
2011. aug. 4. 14:58
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Kis településeken még a nem kutyát tartót is nehezen fogadják be. Szinte örökre "a Gyüttment" marad.

Talán egyetlen módon lehet velük jóban lenni.... valamelyik családtagod törzsvendég lesz a falu kocsmájában. A finom Noha bor mellett gyorsan barátságok születnek.

2011. aug. 4. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%

ez nálunk szintén így. sorra mérgezik meg a kutyusokat a vén asszonyok mert letapossák a termény meg stb.. KERÍTÉS a megoldás ha már ennyi eszük sincs.Nem rég sétáltatom a kutyát elérünk egy házhoz az utcában az ember tacskója őrjöng a mi kis kutyánk szaglászik hát nem fogom ráncigálni... h ne tegye,jön a fenyegetés h kiengedi a kutyáját. xD elég vicces volt azóta többször szólt h ne vigyem arra mert baj lesz. aztán mikor nem bírtam tovább akkor bementem hozzájuk és mondtam h még egy ilyen és ..

:Dd

2011. aug. 4. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!