Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Törvény/rendelet szerint...

Törvény/rendelet szerint közterületen az útszéli fűből is fel kell szedni a kutyapiszkot, vagy csak a betonról, járdáról, játszótérről, parkolóból, stb?

Figyelt kérdés
2010. dec. 8. 10:54
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
100%
Mindenhonnan fel kell!
2010. dec. 8. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
100%
Egyik ismerősöm a fűből nem szedte fel a cuccot, hátulról kuccsolta a közterületes és meg is büntette 15 ezerre..azóta viszi a zacsit :)
2010. dec. 8. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 Hovarju ***** válasza:
100%
Mindenhonnan fel kell szedni! Én még az erdei turista út mellől is össze szoktam szedni
2010. dec. 8. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
19%
Majd akkor felszedem ha a lovak után is eltakarítják a gazdik...
2010. dec. 8. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
100%
Lovacskák manapság mondjuk Szegeden egy parkban nem nagyon fordulnak elő, meg a zöldövezetekben sem, de kutyák igen. Ebből adódóan én sem csípem, ha kutyasz.rba lépek, nekem is van két kutyám, mindig zacsizunk, mert ami nekem nem tetszik,azt mondjuk nem akarnám egy 5 éves gyereknek, aki a fűben játszik pl. Egyébként a lovaknak is van ilyen speciális tartó, van aki használja is és elmondanám h aki nem használja, azt is büntették már meg.
2010. dec. 8. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
9%
Érdekes itt a környéken nem büntetik azt aki nem szedi fel a lovacskája után a sz@rt.Mindenhol lovasszekeret látni.Állandóan bűzlik valamelyik utca amerre éppen mennek :(
2010. dec. 8. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 A kérdező kommentje:
Igazából valahol jogosnak tartom, össze is szoktam szedni, csak reménykedtem benne, hogy ha már olyan helyre szokott, ahol senki nem fog belelépni, nem kell összeszedni. Nem nagy dolog, csak kicsit idegesít, hogy erre kötelezik a gazdikat, közben pedig nem biztosítják hozzá a feltételeket... Németországban pl kb 100 méterenként ki van téve "kutya wc", zacsival, kukával, Magyarországon meg vihetem magammal itthonról a zacsit, és cipelhetem a "termést" jobb esetben csak párszáz métert a következő kukáig. Mellesleg további kérdéseket vet fel, hogy a kutyapiszok veszélyes hulladéknak számít, így elvileg egy utcai kukába bele sem lehetne dobni... Hülyén van ez kitalálva. Na, mindegy, én akartam kutyát, és nem is mondom, nem nem éri meg érte ekkora "áldozatot" hozni :)
2010. dec. 8. 11:17
 8/33 cefreng válasza:
6%
"németországban pl kb 100 méterenként ki van téve "kutya wc", zacsival, kukával, Magyarországon" Költözz németországba mert a magyar törvények sz@rt se érnek pl.galambszar az utcán
2010. dec. 8. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 A kérdező kommentje:
el is fogok, de 5 évig még suliba járok, addig kénytelen vagyok itt maradni...
2010. dec. 8. 11:23
 10/33 A kérdező kommentje:
jobban mondva szeretnék maradni...
2010. dec. 8. 11:27
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!