Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Néha nemérzitek azt h a...

Néha nemérzitek azt h a kiskutyátokat még abban a percben kiraknátok az ajtó elé és hagymenjem? ^^ én főként reggel vagyok így nemtudom miért talán mert már egy hete ő költ :D

Figyelt kérdés
2011. aug. 5. 06:24
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Majd megtanulja, hogy ne ébresszen fel.

Az én kutyám azt csinálja, hogy felkel, leül a lábamnál, és figyeli, hogy mikor nyitom ki a szemem. Ha még csak a szemem van nyitva, akkor csak csóvál veszettül, de amint megmozdulok, odaveti magát, befúrja magát a kezem alá, és 10 percig megy az ölelgetés:D

2011. aug. 5. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Szerintem ezek olyan futó érzések, gondolatok, amik szinte mindenkiben előfordulnak, de nem igazán van valóságalapjuk. Ugyanaz, mint amikor megfordul a fejedben, mikor felidegesít a kollégád, hogy úristen, szívem szerint agyoncsapnám. Nyilvn sosem tennéd meg és nem is kívánod a halálát, ezt a felfokozott lelkiállapot teszi.

Imádom a kutyámat, 6 éves, de álszentség lenne azt mondani, hogy soha nem fordult elő, hogy az orrom alatt dünnyögtem 2 percig, hogy minek kellett nekünk ez a k@&va kutya. A legtöbbször akkor, amikor semmi rosszat nem csinált, csak a helyzet macerás. Például hajnalban érsz haza valahonnan, de reggel akkor is fel kell kelni, totál kómásan levinni a kuttyot. Persze, hogy felkelek, de nem esik jól. Vagy például amikor valamitől félévente hasmenése van és aznap már 8-jára kell lecaplatni vele. Ezek hozzá tartoznak. A lényeg, hogy ebből a kutya ne érezzen meg semmit, mert én is hiába vagyok fáradt, álmos, attól rá ugyanúgy mosolygok, dögönyözöm, beszélek hozzá. Fel a fejjel. néhány hónap múlva könnyebb lesz.

2011. aug. 5. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
08:23-as voltam, bocs, ha két hónapos az más. Kölyökkorában én is rengetegszer a pokolba kívántam szegényt. Igazából néha visszasírom, hogy milyen cuki kis bébi volt, aztán belegondolok, hogy mennyire az idegeimre ment, és rájövök, hogy így már nem olyan édes, de legalább érti amit mondok, és nem egy lüke kölök....
2011. aug. 5. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Hát igen még vannak gondok xD de énis belegondolok h pár hónap és már értelmesebb lessz :D
2011. aug. 5. 13:26
 15/18 anonim ***** válasza:
Öcsi a nénikéd! Ha megtanulnál értelmesen feltenni egy kérdést és nem hagynál ki belőle releváns információkat, akkor talán használható választ is kapnál! Mégis mit vártál egy babakutyától, hogy első pillanattól kezdve alkalmazkodik a te bioritmusodhoz?!
2011. aug. 5. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Jólvan mennyé aludni csöves vagy minek írsz. Valami nem akkor ne komizz.
2011. aug. 5. 14:44
 17/18 A kérdező kommentje:
Offolni se próbálkozz mer neked már nem vissza se írok.
2011. aug. 5. 14:45
 18/18 A kérdező kommentje:
a 2. nem NEM kell oda xĐ olyan csira vagy belezavarodtam
2011. aug. 5. 14:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!