Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért nem jár nagyobb büntetés?

Miért nem jár nagyobb büntetés?

Figyelt kérdés

Ha egy ember megöl egy másikat életfogytiglant kap ha megöl egy kutyát 2-3 év és újra megölhet kutyákat!Nem a kutyákat akarom az emberekhez hasonlítani!DE!Ha elveszi mástól az életét csak mert ő (a kutya) szőrös 4 lába van meg stb?

Ha külsőre nem belsőre ugyan azok vagyunk!Akkor legalább ha megöl 1 kutyát vagy bármit(nem a "haszon" állatra értem pedig ő is él) akkor kapjon 10 évet!És ha kínozza a kutyát akkor 5 évet!Igen lehet lehurrogni,leszavazni de én ezt gondolom és CSAK az írjon aki velem egyet ért!!!


2011. aug. 5. 10:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Sajnos Magyarországon a törvény nem védi úgy az állatokat, mint kéne. Egy nemzet nagysága és erkölcsi fejlettsége híven tükröződik abban, ahogyan az állatokkal bánik. (Ghandhi)Ez sokat elmond rólunk, magyarokról :(
2011. aug. 5. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Mostis elment egy kutya az utcánkba ugattak a kutyáink és a szomszéd szól szodálkozni fogunk,ha valaki feljelent?Ő már megbolondult volna!

Hát B@ssza meg mi 14 éve lakunk itt ő meg 3 na?

2011. aug. 5. 11:01
 3/12 anonim ***** válasza:

Ez Magyarország!

Nézd meg Amerikát vagy akár Angliát! Ott nem ez van.

2011. aug. 5. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát igen, de sajnos Magyarországon emberölésért sem osztanak ki életfogyig büntetést.
2011. aug. 5. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Hát ezen én is gondolkodtam...

Mi nagyon nagy előnybe vagyunk, mert vannak fegyvereink, de ha nem lennének akkor egyenlőek lennénk az állatokkal. Ha valaki bemegy az erdőbe és kézzel megfog egy szarvast akkor legyen az övé, megérdemli.

2011. aug. 5. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Hát igen,de nem lehet az embert azért teremtették,hogy a legyengült állatok is jól lakjanak?Csak valami elromlott,mert nem tudunk sokáig futni egy oroszlán elől,vagy harcolni vele mert nincsen kamunk éles fogunk bundánk nem?
2011. aug. 5. 11:51
 7/12 anonim ***** válasza:

elvileg az embereknek agyuk van, de ezeket olvasva, lehet tévedtem...

szerencse egyeseknek hogy nincs természetes szelekció már annyira.

2011. aug. 5. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
szerintem magyarország soha nem fog amerika nyomába lépni ..úgyan úgy fogják mindig itt kínozni az állatokat...
2011. aug. 5. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Mi van Amerikában?

Nincs állatkínzás? Nincs kutyagyár , akár több száz kutyával? Nincs éheztetett, betegen nem ellátott, elköltözéskor magára hagyott kutya?

Soha nem lesz olyan világ, hogy minden állatot megfelelően tartsanak.Az embereken múlik minden, azok meg igen sokfélék.

Az autó, a lakás, az ékszer tulajdon. A kutya nem az.

2011. aug. 5. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Aki ahogy bántja a kutyát én is azt teném vele már nem nagy büntetés 3évet luxus börtönben letölteni
2011. aug. 8. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!