Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ha már nem akarom a kutyám,...

Ha már nem akarom a kutyám, akkor mi annak a legmegfelelőbb módja, hogy megszabaduljak tőle?

Figyelt kérdés
2011. aug. 5. 12:26
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
11%

kár volt ideírnod ezt a kérdést kérdező, a sok petás rögtön rád rontott:D


Régen falun ezt úgy oldották meg, hogy agyoncsapták egy kalapáccsal.

Amúgy ajándékozd el, vagy rakd be egy kutyamenhelyre.

2011. aug. 5. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
100%
Neked is kár volt ideírnod, süt rólad a primitívség.
2011. aug. 5. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:

milyen kutya én kutyát keresek?

szégyeld magad hogy egyáltalán így fogalmazol mert mondjuk lehetnek okok h meg kell válni valakitől de nem így kell fogalmazni

2011. aug. 5. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
100%
12:45 téged kellene agyonb@szni egy kalapáccsal te primitív buta idióta, jobb hely lenne a világ nélküled.
2011. aug. 5. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
0%
le lehet pontozni de régen tényleg így csinálták sajnos és még most is apám agyonütötte a kutyáját mert megette a tyúkokat mondanom se kell hogy azóta nem szóltam hozzá a kapcsolatot sem tartom vele ez kb 20éve volt
2011. aug. 5. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
találj neki egy jó otthont ahol nem fogják kirakni...ha pedig sürgősen kell akkor vidd el egy menhelyre...szegény kutya :( miért veted magadhoz ha megakarsz tőle szabadulni??
2011. aug. 5. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:

12:45!


Amit írtál azt úgy hívják: ÁLLATKÍNZÁS!!!!

Az ilyenekre nincs szükség, te nem vagy közösségbe való!!! Szivesen találkoznék veled, és megtapasztalnád milyen érzés amikor valami a húsodba vágódik. A fájdalmat garantálom számodra!!!!!!


Kérdező!

A menhelyek nem fogják bevenni, mert még a fülükön is kutya lóg. Sintér telepre NE vidd, mert egész biztos hogy lealtatják. Bááár még mindig humánusabb mint az agyon verés, és azért nem büntetnek meg.

Ám amúgy remélem nincsen gyereked, mert ilyen módon nem szabadulhatsz meg tőle, sőt még el se adhatod....


Add örökbe valakinek, de papírt írjatok róla, hogy később Ő is meg Te is védve legyetek a szerződéssel.

2011. aug. 5. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
Mi annak a legmegfelelőbb módja, hogy megszabaduljunk tőled?:)
2011. aug. 5. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
látom, hiába írnak, felszívódott a kedves, vagy inkább tetves kérdező. te tartozol felelősséggel érte... nem tudok mást írni, mert kitiltanának a GYIK-ről...
2011. aug. 5. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 A kérdező kommentje:

persze mert a sok primitív önelégült állatbu-zi válasz elolvasása után még nem győztem hányni...

egyrészt ki a fa-szomok vagytok hogy ítélkezettek felettem?!

másrészt meg azt kérdeztem, hogy ha már nem akarom a kutyát, amihez történetesen kur-várasemmiközötök nincsen hogy miért, akkor mi az a lehetőség ami még a legkevésbé rossz a kutyának...

egy ilyen választ sem kaptam a "nadehát a kutya érző lény és a többi-n" kívül, vagy max mellette leírta, hogy ajándékozd el, na kösz, ez eszembe se jutott b+!... csak azt hittem van valami olyan oldal, ahol megbízhatóbb emberek néznek kutyákat, mint a vaterán...

menjetek és beszélgessetek a kutyáitokkal! se-ggfejek.

2011. aug. 5. 16:04
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!