Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ha már nem akarom a kutyám,...

Ha már nem akarom a kutyám, akkor mi annak a legmegfelelőbb módja, hogy megszabaduljak tőle?

Figyelt kérdés
2011. aug. 5. 12:26
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:

Mindig is az alapján ítéltem meg elsőre az embereket, hogy milyen az állatokhoz való viszonyulásuk.

Ennél többet azt hiszem nem kell mondanom, elárulja a véleményemet a kérdés feltevőjéről.


Hogy választ is adjak: Amennyiben fajtatiszta kutyád van, beszélj a fajtamentőkkel.

Nem csak a vatera létezik, hanem expressz is, ahol kihangsúlyozhatod, hogy csak megbízható gazdának adod oda. Erről,ha személyesen találkozol vele könnyen meg is győződhetsz. Próbáld ki az én módszeremet, nézd meg, hogyan viszonyul a kutyához. Rögtön látni fogod, hogy milyen.

Szuperinfóban is meghirdetheted, ez ráadásul regionális, szóval nagyobb esélyed van.

2011. aug. 5. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 A kérdező kommentje:

,,Mindig is az alapján ítéltem meg elsőre az embereket, hogy milyen az állatokhoz való viszonyulásuk. "


Hát akkor egy hülye vagy, barátom.


,,Hogy választ is adjak:" Kösz.

2011. aug. 5. 16:45
 23/33 anonim ***** válasza:
Keress is más gazdát annak a szerencsétlen kutyának, ilyen embernek nem való állat. Talán gyermek sem.
2011. aug. 5. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
Köszönöm a véleményedet, elfogadom, ha ez hülyeség, akkor hülye vagyok, viszont a barátod nem.
2011. aug. 5. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:

Amugy én mondtam hogy kutyát keresek milyen fajta? De erre nem vagy hajlandó válaszolni, mintha ott se lenne a válasz.

Azt is írtam, hogy van az a helyzet(sajnos) pl lebénulás haláleset(mondjuk mamád meghal és mi legyen a kutyával) amikor meg kell hogy ,,szabaduljunk,, a kutyától mert ugye egy béna ember nem tudja gondozni vagy mondjuk egy kórházban ápolt ember...

Én azt mondtam hogy nem így kell megfogalmazni a kérdést mert ez alapján minden ember arra fog gondolni hogy van egy kutyád akit meguntál holott lehet ez nem is így van.

Én mindenkiről a legjobbat gondolom rólad is ugyhogy tisztelj meg légyszives a normális hangnemben írt válaszoddal hogy milyen fajta kutyád van?

2011. aug. 5. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:

Előző vagyok, ha mondjuk ezt a kérdést tetted volna fel akkor lehet kaptál volna normális választ:

Sajnos meg kell vállni egészségügyi okaim miatt a szeretett kutyámtól. Mi lenne neki a leg megfelelőbb hely?


Arra tudok következtetni a kérdésedből h most picit zavart a lelkiállapotod és azért írtad így ha véletlenül nem így van akkor meg nem vagy állatbarát.


(amugy ha a kérdésbe hazudtál volna senki nem deríti ki de legalább kapsz normális választ)

2011. aug. 5. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 A kérdező kommentje:
keverék, és majd megoldom, kösz
2011. aug. 5. 17:27
 28/33 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy egy állatot bármekkora barom befogadhat! Esküszöm, ha rajtam múlna a kutyatartást is megelőznék bizonyos vizsgálatok. Ki fogadja be? Milyen körülmények közé? Milyen meber az? Mint azokat, akik gyereket fogadnak örökbe.... Nem lenne ennyi rossz sorsú kutya!!! Add oda mielőbb egy állatszerető embernek!!! Sok sikert!!!
2011. aug. 5. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
Dögölj meg.
2011. aug. 5. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:

te csak unatkozol ( dirrekt kisbetűvel írom ) kis kö...g.

Ha valaki segítene Őt is elküldöd a p...ba.

Inkább bujjá vissza a...ba! SZA....OS!!!!!

2011. aug. 5. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!