Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit szóltok ehhez a hírhez?

Mit szóltok ehhez a hírhez?

Figyelt kérdés
[link]
2011. aug. 9. 09:41
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

nem azt mondtam, hogy a csivava lehet neveletlen.

hanem azt hogy nem biztos hogy ugyan annyira sz.arnám össze magam, hogyha egy csivava támadna meg, vagy ha egy staffi...mert az egyik max okoz egy kis sebet, a másik meg meg tudna ölni ha akar. (tudom milyenek szoktak lenni a kiskutyulik akik azt hiszik, nagyok)

hát nem rossz ötlet az engedély, vagy legalább a kötelező szájkosár betartatva.

2011. aug. 9. 12:17
 12/17 A kérdező kommentje:
az enyémet is állandóan "elkergetik" vagy megpróbálják a kisebbek, főleg a csivavák, pedig, így is 10x akkora az enyém mint ők, hogy kistermetű... de ő legalább tudja hol a helye, mert ha nagy kutya jön, rögtön lehasal aztán szájra puszit ad a nagynak, kicsikre meg néz bambán, hogy mit akarnak tőle, de! még így is volt hogy oldalról a semmiből elkapta egy másik kutya és a földre teperte
2011. aug. 9. 12:22
 13/17 anonim ***** válasza:

A gazdái eltemethették volna szegény beagle-t. Szörnyű látni, ahogy belekerül a kukába!


A harci kutyák gazdáit jól megbüntetném, nagyon felelőtlen állattartó. Elvenném tőle a kutyákat és elhelyezném olyanoknál, akik értenek a fajtához. Ha nem nevelhetőek, elaltatnám őket.

2011. aug. 9. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Ti nem figyeltétek mit mond az elején a nő????

" a kutyákkal nem volt foglalkozva kicsi koruk óta, harcra voltak nevelve!!!!"


És már megint az ostoba nyomorék hozzá nemértő "gazdák" miatt piszkítják be a fajta hírnevét. Olyan dühös vagyok most....

Nekem is sztefim van , és nagyon elegem van abból , hogy mindenki jön a harci kutya dumával ,mikor nem egy elkényeztetett neveletlen yorkit, bologneset, és egyéb 3kilós idegroncsokat látok neki menni a többi kutyának.

2011. aug. 9. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Nagyon nehéz kérdés, hogy mi legyen a kutyákkal. Az világos, hogy így, ebben a felállásban nem maradhat a helyzet, a kutyákat el kell venni a gazdájuktól, mert az képtelen kezelni őket. Az nem normális kutya, amelyik megöl egy másikat, egy olyat, amelyikkel nincsenek egy súlycsoportban és megadja magát. A gazdájuk egy vadbarom, súlyosabb büntetést is megérdemelne a pénzbírságnál, nyilván nem a kutyák hibája, hogy ilyenek lettek, de nem biztos, hogy ezt ki lehet nevelni belőlük. Nem dominanciából, területvédelemből vagy félelemből támadtak, hanem színtiszta agresszióból.

Nem hiszem, hogy bárki is bevállalna két ilyen kutyát, az meg senkinek sem lenne jó, ha egy idióta megvenné kutyaviadalokra. A kutyák az altatással sokkal jobban járnának.

2011. aug. 9. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

szerintem ki lehetne belőlük nevelni.

szokott menni az animal planeten a dog rescue vagy mi.. na abban a műsorban sok sok pit bulltláttam , akit harcoltattak, és úgy kobozták el tőlük mert ugye rossz állapotban voltak , aztán mutatták az új gazdájuknál , csivava mellé fogadták be :)

sajnálom ezeket a kutyákat nagyon :( ők a "dolgukat" tették... amire a gazdájuk nevelte őket.. borzasztó :(

2011. aug. 9. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:

Én lelövetném az a két dögöt! Még az altató injekciót is sajnálnám beléjük... Azokból már nem lesz megbízható kutya. Nekem is beagle-m van, nagyon sajnálom szegényt.

A steffikkel egyébként semmi bajom nincs, az unokatesómnak is van egy, és szófogadó barátságos kutya, de ez a kettő nem érdemli meg hogy éljen. Szándékosan támadtak, pontosabban öltek.

2011. aug. 10. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!