Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit szóltok ehhez a hírhez?

Mit szóltok ehhez a hírhez?

Figyelt kérdés
[link]
2010. jan. 4. 17:53
1 2 3 4
 1/37 A kérdező kommentje:
Bennem pozitív és negatív érzelmeket is kelt.
2010. jan. 4. 17:55
 2/37 anonim ***** válasza:
100%

Én nem vállalnék ennyi gyerkőcöt két okból.

Az egyik sajnos az anyagi. Én szeretnék - ha nem is mindent- de legalább jó szinten megadni a gyereknek. Ne kelljen az iskolába a ruhája miatt szégyenkeznie, lehessenek játékai, tanulhasson.

A másik ok pedig, hogy így sokkal kevesebb HASZNOS idő jut egy gyerekre. Hasznos idő alatt azt értem, amikor csak vele foglalkozunk, meghallgatjuk, segítjük, együtt játszunk vele stb.


Jó oldal, hogy a gyerekek megtanulnak közösségben élni, alkalmazkodni, plusz nagyon jó lehet egy nagy család.

2010. jan. 4. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
100%
Húúú, nem semmi. Nekem, még ha lenne is annyi pénzem, akkor sem vállalnék ennyi gyereket.
2010. jan. 4. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
45%
Hát ha neki ez jó akkor csinálja. De csak addig amíg utána nem nyavalyog hogy mit képzel az állam meg mindenki más, hogy nem segít neki a sok gyerekével! Ő csinálta magának, ha el tudja őket látni akkor tegye, én nem élvezném ezt az életet... Mint valami tenyészállat...
2010. jan. 4. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
45%
idióták
2010. jan. 4. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
94%
Azért tenyészállatnak nem nevezném, ez sértő és primitív. Még szerencse, hogy vannak ilyen felfogású emberek is a világon, Magyarországon. Mi is szeretnénk 3-4 gyereket, de mi is azt mondjuk: ha jut mindegyikre elég pénz. Szépen élnek, nem panaszkodik, de abban igaza van: mondja a sok okos a parlamentben, hogy fogy a magyar, de pusztán jóindulatból nem lehet kifizetni a számlákat... De ez már más kérdés! :)
2010. jan. 4. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 A kérdező kommentje:
Igen, dicséretes, hogy szeretik a gyerekeket, de ez már nekem is sok. Felmerül a kérdés például, hogy hányat fognak tudni tisztességesen beiskoláztatni, és kitaníttatni? Ennyi gyereket biztosan nem. Vagy kiválasztják a kedvencet és azt elküldik főiskolára a többi meg mehet a gyárba szalag mellé gürcölni? Nem értem ezt az oldalát a dolognak. És még van képük a családi pótlék alacsony mivolta miatt sírni.
2010. jan. 4. 18:06
 8/37 anonim ***** válasza:
60%

Ahoz kepest jo kis karacsonyi menü volt.

Nekem nem jut egy gyermekem mellett ilyen menükre.Karacsonykor is bablevest ettünk,mert az jött ki legolcsobban.

Karitasz tamogathatna engem is.

Ja meg a napi 20 kifli.,meg 3 liter tej,az is luxus.


Szoval szerintem feleslegesen mondja hogy szükösködnek...

Ja meg jln a 12. gyerek.Az igen

2010. jan. 4. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
100%

Miért szül sorba,ha panaszkodik hogy szűkösen kell élniük?

Nem értem az ilyeneket.

Nekem is van egy gyerekem és mi is szűkösen élünk,nekünk is meg kell gondolni hogy mit veszünk,mint más sok mindenkinek is.

2010. jan. 4. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
83%
Hát figyelj 13+egy fél fő mellett elfogy napi 3 kiló kenyér. Ezen nem kell spróolni.
2010. jan. 4. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!