Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért csinálja ezt a kutyusom,...

Miért csinálja ezt a kutyusom, ha teljesen egészséges?

Figyelt kérdés
Van egy 3 éves keverék kan kutyusom. Még soha nem pároztattam, és kiherélve sincs. Mitől lehet az hogy leül, és az első két lábával húzza a fenekét a földön, a hátsó két lábát pedig a levegőbe tartja. Rendszeresen oltva van, kiskorába 2x lett féregtelenítve. Kb. 1 hónapja csinálta először.
2011. aug. 9. 15:01
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:

Szerintem a bűzmirigyei lesznek a "hibásak". Vidd el egy dokihoz és ő majd kinyomja neki:)

De azért nem ártana rendszeresen féregteleníteni őt, hátha ez a probléma, bár ez nem valószínű.

2011. aug. 9. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
Ez lehet bűzmirigy probléma is, próbálná kidörzsölni. Nekem akkor csinálta ezt, mikor begyűlt neki...
2011. aug. 9. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
Lehet megint feregtelenitetni kellene.
2011. aug. 9. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy ürülék száradt rá és azt próbálja ledörzsölni. Esetleg ismét féregteleníteni kellene, de ha mégsem a legvalószínűbb, hogy a bűzmirigyét kellene kiüríteni.
2011. aug. 9. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
férges és ez biztos
2011. aug. 9. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
Rendszeresen megnézem a székletét, és nagyon szép tiszta neki. Erről a bűzmirigy dologról még nem hallottam! :O
2011. aug. 9. 15:10
 7/25 anonim ***** válasza:
Miénk is ezt csinálta az egy 5 éves Drótszőrű Foxterrier. Az enyémnek bűzmirigy problémái voltak. Én a kutyakozmetikusommal szoktam megcsináltatni de az állatorvos is megcsinálja!
2011. aug. 9. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
Lehet ettől valami nagyobb problémája?
2011. aug. 9. 15:17
 9/25 anonim ***** válasza:

a bűzmirigyek a végbélnyílásnál vannak, az ürülékkel jön ki, ez ad egyedi szagot a kutyáknak.

van hogy nem ürül ki teljesen, ez feszitó érzést okoz a kutyának és megpróbálja kidörzsölni. ha nem jön ki magától ki kell nyomatni a dokival.ha beggyullad az nagyon fájdalmas és drága kezeltetni (mamámék kutyája nem élte tul)

2011. aug. 9. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
Úristen :O Holnap doki! Köszönöm a segítségeteket!
2011. aug. 9. 15:20
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!