Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért csinálja ezt a kutyusom,...

Miért csinálja ezt a kutyusom, ha teljesen egészséges?

Figyelt kérdés
Van egy 3 éves keverék kan kutyusom. Még soha nem pároztattam, és kiherélve sincs. Mitől lehet az hogy leül, és az első két lábával húzza a fenekét a földön, a hátsó két lábát pedig a levegőbe tartja. Rendszeresen oltva van, kiskorába 2x lett féregtelenítve. Kb. 1 hónapja csinálta először.
2011. aug. 9. 15:01
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:
Hát igen, mert már eléggé bevagyok parázva :/
2011. aug. 9. 16:50
 22/25 anonim ***** válasza:

ne legyél, nyugi:-)

ezek csak akkor nagy dolgok, ha hagyod őket a francba. nem lesz semmi gond holnapig. elviszed dokihoz, kinyomja és kész+féreghajtás. sem a megtelt bűzmirigy, sem a féreg nem egy óriási probléma, ha időben kezelik olcsó, és gyors a gyógyulás.

amit én írtam h mamámék kutyája belehalt, az azért volt mert nem is tudtak a bűzmirigy létezéséről, elkényeztették a kutyát, soha semmi szilárdat nem evett, ezért nem voot elég kemény a széklete h kinyomja a bűzmirigyet. a 11 év alatt soha nem lett kitisztitva neki. nem egyik napról a másikra történik. mostmár tudod h van ilyen, oda tudsz rá figyelni és nem lesz gond.

a dokink szokta mondani h ugye régen nem volt ilyen gond a kutyáknál, mert sok csontot ettek, szinte fehér és csontkemény volt a székletük az meg állandóan tisztotta a bűzmirigyeket.

de a csontot nem ajánlják az orvosok, nagyon, de neten nézz utána mégis milyet lehet neki adni. egyszer a tacsimnak adtam oldalas csontokat, másnak nagyion keméány volt a kakija és csak úgy lövellt ki a bűzmirigye h csak na. rendesen spriccelt neki.

de van kutya aki szépen tisztitja magának, az én egyik kutyámnak szokott ürülni, a másikét nyomatni kell.

2011. aug. 9. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2011. aug. 9. 17:39
 24/25 anonim ***** válasza:

szia!


Évente kap a veszettség elleni oltással féreghajtó tablettát a kutya nálunk. Úgy beadja a doki, hogy észre sem veszem. Ott nem adnak oltáskor???


Amúgy vagy bűzmirigy, vagy féreg. Mind a kettőt lehet kezelni, úgyhogy semmi probléma.

2011. aug. 9. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 A kérdező kommentje:
Az az igazság hogy amikor veszettség ellenire viszem évente lehet beadta neki a doki a féreghajtót is, mert a kutyusom kiskönyve tele van ragasztgatva már ilyen matricákkal amiket oltáskor kapott! De nem szoktam megkérdezni hogy mivel oltja be, de októberbe kell mennünk az éves oltásra akkor megfogom ezt kérdezni!
2011. aug. 10. 11:08
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!