Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért csinálja ezt a kutyusom,...

Miért csinálja ezt a kutyusom, ha teljesen egészséges?

Figyelt kérdés
Van egy 3 éves keverék kan kutyusom. Még soha nem pároztattam, és kiherélve sincs. Mitől lehet az hogy leül, és az első két lábával húzza a fenekét a földön, a hátsó két lábát pedig a levegőbe tartja. Rendszeresen oltva van, kiskorába 2x lett féregtelenítve. Kb. 1 hónapja csinálta először.
2011. aug. 9. 15:01
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
Hát előfordulhat legalábbis nekem azt mondta a kutyakozmetikus ha nagyon megtelik akkor akár elég csúnyán begyulladhat és gennyezik meg ilyenek végső estben akár szét is nyílhat!
2011. aug. 9. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:
Mennyiért nyomja ki neki az állatorvos?
2011. aug. 9. 15:25
 13/25 anonim ***** válasza:
Hát a kozmetikában 300 Ft az állatorvos meg 500Ft. De amúgy a kozmetikában csak akkor mennyi ha nyíratod a kutyád. De ha csak ennyi akkor ott is 500Ft.
2011. aug. 9. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
De változhat dikinként pár 100Ft.al
2011. aug. 9. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget!
2011. aug. 9. 15:29
 16/25 anonim ***** válasza:

max 1000ft, és én a helyedben dokihoz vinném. megéri azt a 200ft különbséget. a kozmetikus nem orvos, nagyobb baj is lehet ha rossz helyen nyomja meg. nem éri meg pár száz ft spórolásért.

többi tünete a megtelt bűzmirigynek: viszketés, mintha bolhás lenne, rágja magát, esetleg bűdös is lehet a bőre.

de a legegyértelműbb a fenék húzogatása. nálunk viszketésssel kezdődött.

jahh és ezentul rendszeresen figyeld mert ha egyszer előfordult többször is előfog., de nem nagy para ha rendszeresen nyomatod.

készülj fel hogy brutális szaga van:-) nekem a kankutyám már eresztette az ölembe, majdenm leájultam a székről:-).

2011. aug. 9. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
Én kutyám véresre tépte a farka tövét, annyira begyűlt neki. De sajnos neki ez egy örök probléma maradt egész életében, nem győztük az állatorvost hívni...
2011. aug. 9. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:

Kiskorába 2x lett féregtelenítve???? 3 havonta kellene! Ne a bűzmirigyen gondolkodj, hanem sürgősen csinálj egy féreghajtást. Az, hogy nem ürít férget, nem jelenti, hogy nem férges. Nálunk is volt, hogy csak székletminta vizsgálat mutatta ki a férgeket, pedig kb.két héttel előtte féreghajtva is volt a kutya, és mégis.


Lehet meg fogsz lepődni, ha megkapta a féreghajtót, hogy mi jön ki belőle....

2011. aug. 9. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 A kérdező kommentje:
Hehe:) Én is állatorvosra gondoltam, az biztos tudja a dolgát. Most hogy mondod, igen, nagyon büdöseket szokott pukizni, főleg este fele! :S :)
2011. aug. 9. 15:36
 20/25 anonim ***** válasza:

azért azt nem lehet ennyire hűde kijelenteni h ez micsoda. 1. mert kedves utolsó nem vagy állatorvos, 2. nem is látod sem a kutyát sem a székletét.

ha ugyis meg dokihoz kinyomatja a bűtmirigyet, megmondja a doki h tele volt e, és ad párszáz forintért féreghajtót és a probléma megoldva.

pl ha az ember lánya szédül lehet, hogy lázas,de az is h terhes.:-). mind a kettőnek a tünete, de kinek ez kinek az jutott. egyik sem egy drámai probléma, mondhatni párszáz forintért (jó max 2000ft) segítenek. ha rendszeresen féreghajtózva van elég kicsi az esélye a féregnek, DE mint ahogy a kedves utolsó írta nem lehetetlen. jobb ha kinyomják, féregtelenítik és midenki meg lesz nyugodva.

2011. aug. 9. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!