Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Napi 2-3 óra séta? Ez most...

Napi 2-3 óra séta? Ez most komoly?

Figyelt kérdés
Olvastam egy olyan kérdést, amibe azt kérdezték hogy naponta mennyit sétáltatjátok a kutyátokat? Az összes válasz az volt hogy naponta 2-3 órát. Éppen most néztem egy kutyás műsort, amibe az volt, hogy; A legnagyobb mozgásigényű kutyának, napi 2x 20 perc sétára van szüksége. De sosem értettem minek egy kutyának annyi séta. Beteges... Nincs jobb dolguk. Biztos unatkoznak....Nem bírom az ilyen embereket.
2011. aug. 9. 16:55
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Leonbergim van. A napi két-három óra nálunk olyan 8-11 km nekem, és ki tudja mennyi pórázmentes rohangálás, játék, úszás a kutyának a haverokkal. Akkor most engem sem bírsz? Mi lesz így velem, olyan jó lenne, ha bírnál!? Indulok is kutyát sétáltatni, talán mire besötétedik, addigra haza is érünk!
2011. aug. 9. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Ember, ettől még az angol bulldogom is többet mozog...Elképzelem a kutyáimat ennyi mozgással, azok egész nap futnak a telken, meg is őrülnének annyi mozgással.
2011. aug. 9. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

egy mozgékony kutyának sok idő kell mire lefárad egy 7 hónapos vizslát 1 óra alatt alig lehet kifárasztani folymatos labda dobálással is neheezn fárad ki..

(fel fogadtak kutyasétáltatónak heti 3 szor kell mennem 1 órára de szerintem kevés neki dehát a gazdái nem akarják hogy minden nap menjek)


nekem egy bichonom van naponta 2-3 szor 30-45 percre viszem le de ő öreg és neki ennyi bőven megfelel.. 2szer 20 perc az rohadt kevés..

2011. aug. 9. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Először is: nem tapasztaltad milyen hiperaktív, munkamániás kutyát tartani. Aranyos az uszi, de sehol sincs azokhoz képest.

Másodszor: nem mindenkinek van erdő, park, kert stb a közelében, nem lehet mindenhol elengedni a kutyát.

Szerintem az a beteges ha valaki felesleges és ártalmas dolgokra költi az idéjét. Mit fáj az neked ha valaki sétál a kutyájával?

2011. aug. 9. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Nekem szálkásszőrű tacsi-schnauzer keverék kuttyom van igaz ő kennelbe van. Él és virul imád mozogni naponta kétszer fél órát viszem sétálni nem túl nagy a mozgányigénye. Van mikor futok vele. Sőt általában görkorival viszem fél órát sétálni az neki fél óra kőkemény futás. Meg is bolondulna hogyha 2x20 percet sétálna egy nap.... Pedig kicsi és nincs naghy mozgásigénye.
2011. aug. 12. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!