Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy vegyem rá h elvihessem...

Hogy vegyem rá h elvihessem sétálni?

Figyelt kérdés

Van egy Vizslám aki nem sokszor volt sétálni mert anyám nem akarja, hogy kivigyem. Nem tudom miért. Nem tudna elhúzni meg nem is lenne semmi...amikor régebben kivittem akkor se volt semmi csak kicsit fel volt pörögve. Még amikor kicsi volt és ki akartam vinni akkor azért nem engedte mert akkor lehet h szökni fog. Elvittük úszni és póráz volt rajta, de ha nyitva van a kapu nem megy ki csak akkor ha póráz van. Pedig tuti szeretne menni mert leraktam a cuccot és ment oda és csóválta a farkát...kivinném én rendszeresen ha anyám engedné. Apa meg csak este jár haza. Van egy nagy kertünk és egész nap szabadon van, anya szerint elég az neki. De hát egy csomó mindent nem ismer. Amúgy jól van tartva, rendesen foglalkozunk vele, mindene megvan. Csak annyi, hogy nem jár sétálni. Hogyan vegyem rá?

14L


2011. aug. 10. 14:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Megfogod és elviszed sétálni, vagy megkéred anyukádat , hogy menjen el veletek. A kutyának szüksége van az új szagokra, ingerekre. Anyudnak meg kell ezt értenie. Különben egyszer csak bekattan. Egy vizslának végképp nem elég csak a kertben rohangálás :)
2011. aug. 10. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Az akkor sem tesz jót a kutyának ha nem jár sétálni. Azért mert van kertetek az nem elég főleg nem egy mozgékony életvidám kutyának. Mondd meg anyudak, hogy te nagyon szeretnéd, és utána olvastál, hogy mennyire fontos a kutyusnak a mozgás, mondd el neki hogy vigyétek eleinte együtt . aztán próbáld meg te is, de úgy hogy anyukád ott van veled. így ha látja h tényleg figyelsz mindenre akkor el fog engedni a kutyussal.19/L
2011. aug. 10. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Sajnos az a baj, hogy a kert a kutyának olyan, mint egy nagyobb kennel. Egyáltalán nem elégíti ki a mozgásigényét. Rendszeresen, napi minimum 1-2 órát ki kéne vinni!

Azt, hogy anyukádat hogy vedd rá erre nem tudom, mert ennyit tudni kéne a kutyákról...

Egyébként a kutya-gazda kapcsolatot is erősíti a séta!

2011. aug. 10. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

meglepően éretten gondolkodsz!


anyukád pedig kicsit kevésbé tájékozott a témában...

pont egy vizslának hatalmas a mozgásigénye, minden kielégíti, csak a kert nem.

+ a kertben ugye nincs más kutya szaga, nincs más kutya...


mindannyiótok érdeke lenne a kutyaséta!


érdekes, hogy nem örül, hogy magadra vállalnád ezt a feladatot...


fogalmam sincs, hogy győzd meg, esetleg ültesd ide a gép elé, és megpróbáljuk meggyőzni, vagy ha az meggyőzőbb, egy profi kutyás fórumra írj...



Sok sikert!

2011. aug. 10. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!