Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyiket támogatnád jobban?...

Melyiket támogatnád jobban? Állatmenhelyet vagy beteg éhező gyerekeket?

Figyelt kérdés

És erről mi a véleményetek?


,,Jeny Lakatos Amig a gyerekeknek nincs mit enni, amig az ország itt van ahol van...nincs miről beszéljünk...altassák el azt a sok korcsot!!!A gyerekeket kell sajnálni, akiknek nincs mit egyenek, vagy betegek... "


2011. aug. 11. 23:52
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
100%
Leginkább egyiket sem, mert nem lehet tudni, hogy hova megy a támogatásra szánt pénz. Koraszülött osztályon dolgozom, és inkább ide adom az 1%-ot, mert pontosan tudom, hogy jó helyen van a pénz. Gyermekorvosnak tanulok, nálam elsők a beteg gyermekek. Viszont, ha lehetőségem van rá, szívesen segítek menhelyeken állateledellel, hirdetéssel stb.-vel. Az "éhező gyermeket" pedig el kellene venni az idióta családjuktól, ha már voltak ilyen primitívek, hogy a szegénységbe megcsinálták, de eltartani nincs kedvük.
2011. aug. 12. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
77%
Én állatmenhelyet segítenék.S az okát is leírom,hogy miért.Lehet sokan fajgyűlölőnek fognak titulálni,de én akkor is így látom a helyzetet.A legtöbb,99% az ilyen segélyeknek cigányoknak,afrikai gyerekeknek megy.Én nem akarok a következő bűnöző,esetleg saját gyerekem kirablójának,megerőszakolójának a felnevelésében,etetésében részt venni.Lásd Anglia most.Nem azok az igazán tejszínű emberek tőrnek-zúznak......Ezek ilyenek.Nagyon tudnak sírni,panaszkodni,könnyes tekintettel nézni amíg bajban vannak,hogy ingyen segítséget kapjanak naiv emberektől,aztán ha egy kicsit jóllaktak,erőre kaptak,támadnak aljasul hátulról....
2011. aug. 12. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ami időbeli és pénzbeli pluszkapacitásom van, azt az állatoknak adom. Lehet, hogyha gyerekem lesz ez megváltozik, de egyelőre így gondolom. Szerintem úgy kerek a világ, hogyha mindenki támogat valakit. Tőlem az a madártani intézet is lehet, vagy a nyugdíjasklubb, vagy a romaegyesületek, tökmindegy. Ha minden ember csak egy számára szimpatikus célt támogatna akárcsak egy kicsivel, máris jobb hely lenne a világ.

Én a kutyákat választottam, az egyik kolleganőm árva gyerekeken segít.

2011. aug. 12. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
87%

A beteg és éhező gyerekek számára létezik egy állami szociális ellátórendszer. Ennek a feladata, hogy a mi adónkból támogassa őket. Az már más kérdés, hogy ez mennyire hatékonyan működik...

Az állatok ilyen állami támogatásban nem részesülnek, tehát ha döntenem kellene, én az állatoknak adnék pénzt.

2011. aug. 12. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
84%

Az utolsónál a pont. Maximálisan egyetértek.

Az állatokat állami pénzen senki nem támogatja. Ami támogatást kapnak, azt csak a civilektől remélhetik.

Az éhező gyerek kérdésre meg ott az állam, ill. a szülők intelligenciája (vagy annak hiánya), h nyomorba ne szüljünk 5-6 gyereket....

2011. aug. 12. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 panettone ***** válasza:
79%

mit nevezel támogatásnak? Ha pénzadományra gondolsz akkor egyiket sem, viszont ideiglenesezik nálam 3-4-5 mikor mennyi kutya és innen megy gazdihoz ha ezt is támogatásnak veszed akkor az állatokat "támogatom"

És mindkettő problémára megoldás lenne ha nem születne egy ideig eleve éhezésre ítélt gyerek és kutya...

Akkor ez nem lenne kérdés, a kutyák ivartalanítását szívesen támogatom az emberek születés szabályozását oldja meg akit érint...

2011. aug. 12. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
60%

Embereket biztos nem.Gyerekeket ki nem állhatom,a felnőttek nagy része meg tudna segíteni magán,ha akarna(kivétel a magatehetetlen betegek,de az ő ellátásukra ott a TB(.

Nézzük pl.a hajléktalanokat:nagyobb részüknek piára mindig van pénze,mindig részegek.Ahol ezelőtt laktam,a szomszéd épületben egy menhely volt beteg hajléktalanoknak.Állandóan az utcán dekkoltak,piáltak,odacsináltak az utcára.

De ha ránézünk egy utcán élő hajléktalanra,legtöbbjük merev részeg.Ezeket minek támogatni?Hogy több jusson piára?

2011. aug. 13. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 roxy_baby ***** válasza:

itt lehet olvasni jeny lakatos-t,akinek van fésze:


[link]


Innen pattant ki ez az egész,de már a kis pi2sa törölte a hsz-ait,lehet rászólt az anyja.....de így is kiderül,miket írt!

2011. aug. 13. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 roxy_baby ***** válasza:

Előbb rossz volt a link,itt a direkt link:


[link]

2011. aug. 13. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. :-)
2011. aug. 13. 22:13
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!