Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szívhez szóló kutyás élménye...

Szívhez szóló kutyás élménye valakinek?

Figyelt kérdés

Nem szomorú, csak ami azt az "úristendeszeretemakutyámat" érzést kelti az emberben:)

Saját tapasztalatok érdekelnének:))


2011. aug. 14. 23:28
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
84%

Hachiko a hűséges kutya története/Film

Fekete fülű fehér bim/könyv [IMÁDOM]

2011. aug. 15. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
92%

Nagyon aranyosak a történetek! Az én sztorim nem túl megható, de azért leírom:

Van egy szobacicám, és még kicsi volt, amikor kezdtük rászoktatni, hogy kimenjen az udvarra. Az egyik kutyámmal nagyon összebarátkozott, de a másik mindig ki akarta nyírni. Aztán mikor egyszer el is kapta a macskámat, akkor a másik odarohant, és megrángatta a kutyát, és morgott. Azóta mindig megvédi, ha eldurvulnak a dolgok, így tudom hogy nem lesz baja a cicámnak. :)

2011. aug. 15. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
100%

háát ez saját tapasztalat és szerintem megható, bennem pont az "Úristendeszeretemakutyámat" érzést keltette.

nekünk van 'pár' kutyánk, édesapám tenyésztéssel foglalkozik.

az egyik kutyus nemrég, 2 hete rettenetesen beteg volt, fel sem bírt állni, és csak feküdt, és meg sem moccant. orvoshoz is vittük minden nap, de a kocsiból ölbe kellett kihozni. azt hittük, nem éli túl és csoda lenne ha egyszer még az életben Ő felállna, és már szerdán labdázott, pancsolt a medencénkben, és sétáltattuk is, tegnap este meg sokat futottunk. nagyon örülök neki.

egy másik kutyus is beteg lett, de sajnos Ő nem élte túl, meg 7 éves volt és a belső szervei sem működtek túl jól (vese). :(

imádom őket.

2011. aug. 15. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
85%

Nővérem kislánya 3 éves nevelőapám tesójának van egy 8 hós berni pásztor szukája Lia és míg Hanna evett addig őrizte és mindenhova elkísérte még azt is megengedte neki amit mi nem hogy rámásszon a kutya hátára :)

az előző bernijük pedig kan volt Maci,aki pedig mikor Hanna pólyásbaba volt lefeküdt a babakocsi elé és addig ne ment el onnan amíg haza nem mentünk :)

2011. aug. 16. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim válasza:
100%
Anyukám mesélte, hogy egyszer elütötték az írszetterét, nagyon félt, hogy baja van, kézben vitte hazafelé, mikor a kutya egyszercsak rásandított anyukámra, hogy mi a pálya. Onnantól kezdve jött a saját lábán, kutya baja sem volt(: Máskor pedig megivott egy kiömlött pezsgőt, később a pezsgő dugóját nyalogatva találtak rá a konyhában(:
2011. aug. 16. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
100%
Ismerősöm esküvői bulija egy kertben volt, a nagy hófehér emeletes torta ott állt előkészítve. A hatalmas német juhász kiharapott egy darabot belőle és krémes orral teljes ártatlan képet vágva ott ült. Gyorsan egy szeletet kivágtak azon a helyen és elforgatták a tortát, hogy a násznép ne vegye észre. Nem lehetett haragudni a kutyura, ahogy nézett!!
2011. aug. 16. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim válasza:
100%
Kirándulni voltunk a családdal. Odaértünk, és jegyet kellett venni, hogy felmehessünk a kilátóba. Anyu el is indult jegyet venni, én kinn vártam. Anya kijött, és szólt, hogy forduljak meg. Nem tudtam mit akar evvel, de megfordultam. És akkor ott állt egy nagy fekete kutyus. Újfundlandi volt. Mikor megláttam, a lélegzetem elakadt. Picit meg is ijedtem, mégis csak egy oriási kutya volt, de ugyanakkor éreztem, hogy át szeretném ölelni. Abban a pillanatban kijött a néni, aki a jegyeket árulta, az ő kutyája volt. látta, hogy ott állok a kutya előtt. rögtön megkérdeztem, meglehet-e simizni a kutyust. a néni azt mondta barátságos. Én odanyújtottam a kezem, hogy megszalássza (az eb), aztán lassan közeledtem. Megsimiztem átöleltem. Ott szeretgettem egy darabig, mikor anya szólt, hogy indulni kéne a kilátóba. hát nem szivesen hagytam ott a kutyust de muszáj volt. El is mentünk a kilátóba. Vissza is értünk. ott kellett a kocsival parkolni ahol a jegyet vettük, mert ugye a hegyig kocsival mentünk. Na amint visszaértünk a kocsihoz, én a kutya iránt érdeklődtem. meg is láttam. megdajkálgattam. aztán anya szólt, hogy megyünk haza. mintha kést döftek volna a szivembe, hogy ott kell hagynom azt a kutyát. dehát mit tehettem. beültem a kocsiba, el is indultunk, csakhogy a kutya a kocsi után szaladt. láncra volt kötve, de eltépte a láncát, hogy utánam jöhessen . A gazdája egy uj láncra kötötte. azt is eltépte. szintén uj láncot kapott, és 3-szor is utánam futott. Aztán bevitte a gazdája. De mintha a kést megforgatták volna a szívemben. Sosem felejtem el azt a kutyust.
2012. júl. 11. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
100%

Nekem minden pillanat, amit a kutyámmal tölthetek olyan érzést kelt bennem, hogy úristendeszeretem. :) Bármikor, amikor rossz kedvem van kimegyek hozzá, leülök, ő bekuporodik az ölembe, és addig nyalogat, amíg nem látja, hogy jobb kedvem van. :) Egyszerűen imádom ezt a kiskutyát. Mindenhova velem jön, a WC-re is elkísér.

Akkor nagyon meghatódtam, amikor elutaztam 1 hétre, és őt itthon kellett hagynom, és amikor hazaértem apukám mondta, hogy minden nap bejött a szobába, körülnézett, hogy hol vagyok és ha nem talált szomorúan kisétált a szobából, estére pedig bejött az ágyam lábához aludni. Nagyon szoros a kapcsolatunk, nagyon szeretem. :) Persze ezek nem nagy dolgok, de nekem akkor is néha többet jelent mindennél ez a kis állat.

2012. nov. 24. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
100%
A kutyusomat utcáról fogadtuk be, már felnőttként. Bántalmazott, nehezen kezelhető kutyus volt, aki rajtam kívül mást nem igazán akart elfogadni, még a páromat sem, viszont a gyerekeket imádta. Történt egyszer, hogy a Keresztlányom nálunk volt. A kutyus az asztal alatt sziesztázott. A párom elkezdett játszani a kislánnyal, csikizte, az meg úgy visított, mintha gyilkolnák. Erre a kutyám kiugrott az asztal alól, és neki ment a páromnak, de olyan hévvel, mint egy őrző-védő kutya. Ha nem lépek közbe szinte biztos, hogy megharapja. Előtte, és az óta sem láttam ilyennek, mindig inkább félénk volt, mint agresszív, de akkor az élete árán is megvédte volna. A Keresztlányom már nagylánnyá cseperedett, a kutyus meg egy ősz öregapó, de ezt a sztorit még most is nagyon sokszor felemlegetjük.
2012. nov. 24. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 Fannybaba8 ***** válasza:
Kb 2 éve eltörtem a lábamat egy séta közben.Elég távol voltunk az otthonunktól a kutyám vissza szökött segítségért..Segített megmentette az éltemet
2012. nov. 24. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!